Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis z popupami wyskakującym po samym wejściu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Serwis z popupami wyskakującym po samym wejściu (/Temat-Serwis-z-popupami-wyskakujacym-po-samym-wejsciu-138389)

Strony: 1 2


RE: Serwis z popupami wyskakującym po samym wejściu - RoyMaster - 27-09-2016 11:43

Ja używam obydwóch naraz z PopAds wypłacam pieniądze średnio co tydzień. Na Proppellerads nic nie widziałem żeby był zakaz używania innych sieci. Może jeszcze uda mi się w tym msc dobić do minimum i zobaczę czy wypłacają. A jak nie to dopiero w listopadzie.


RE: Serwis z popupami wyskakującym po samym wejściu - AudiRS6 - 28-09-2016 21:18

Dzięki za info, spróbuję. Widzę że na propeller zlicza o wiele lepiej, to się odpala po samym wejściu czy kliknięciu? Bo różnica spora...


RE: Serwis z popupami wyskakującym po samym wejściu - RoyMaster - 29-09-2016 11:01

Tylko i wyłącznie po kliknięciu.


RE: Serwis z popupami wyskakującym po samym wejściu - Szalony - 29-09-2016 22:24

mozna ustawic na pop adsie ze tylko 1x 1 osobie wyskoczy ? zeby np osoba ktora wchodzi 100x nie wyskoczylo jej to 100x a i tak za 1x jej wejscie liczy.


RE: Serwis z popupami wyskakującym po samym wejściu - antykt - 06-02-2017 01:29

Proppellerads czy oni płacą ? dostał ktoś kasę ? warto w to wchodzić ?