Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis z popupami wyskakującym po samym wejściu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Serwis z popupami wyskakującym po samym wejściu (/Temat-Serwis-z-popupami-wyskakujacym-po-samym-wejsciu-138389)

Strony: 1 2


Serwis z popupami wyskakującym po samym wejściu - AudiRS6 - 20-09-2016 20:17

Witam, poszukuje serwisu z pop upami, chodzi o okienko wyskakujące na stronie po samym wejściu, bez klikania, nie chodzi o coś w stylu POP ADS, gdzie wyskakuje nowe okno. Oczywiście CPM, ktoś cos zna? Wiem że SHORTE ma coś takiego do wrzucenia na strone, ale stawka jest słaba. Może ktoś coś zna i poleci?

Pozdrawiam!


RE: Serwis z popupami wyskakującym po samym wejściu - NightWing - 20-09-2016 20:19

Przecież nie trzeba klikać, by wyskoczyło od razu okienko popup. Możesz ogarnąć Propeller Ads (wyplata od 100$ niesprawdzone), sprawdziłem PopAds, próbowałem Popcash ale razie dałem spokój.


RE: Serwis z popupami wyskakującym po samym wejściu - RoyMaster - 21-09-2016 18:03

Chyba nie ma takiej sieci która pokazuje popup bez klikania. Co do propellerads jestem w trakcie testów i na dzień dzisiejszy wypada dość fajnie. Popads.net mogę polecić gdyż wypłacone mam już tam ponad $200 w ciągu dwóch msc


RE: Serwis z popupami wyskakującym po samym wejściu - 0d0aaiie - 21-09-2016 19:39

adf ly ma z b dobra stawka

pomijajac ze shorte ma druga najlepsza stawke zaraz po adf ly, wiec jak jest to dla ciebie male, to mi przykro :>


RE: Serwis z popupami wyskakującym po samym wejściu - AudiRS6 - 21-09-2016 23:23

Dzięki za odpowiedzi. Póki co korzystam z shorte, stawka w granicach 0,90 usd za 1000 wejść ale wiem że biorą to z innej sieci, i dostaje się tylko 75%. Jaką masz stawkę w adf? Popads też już mam Smile Masz w propeller popundera? Jak tam ze stawką? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi, dotychczas pracowałem na skracaczach, ale czas na coś nowego Smile


RE: Serwis z popupami wyskakującym po samym wejściu - 0d0aaiie - 22-09-2016 07:26

(21-09-2016 23:23)AudiRS6 napisał(a):  Dzięki za odpowiedzi. Póki co korzystam z shorte, stawka w granicach 0,90 usd za 1000 wejść ale wiem że biorą to z innej sieci, i dostaje się tylko 75%. Jaką masz stawkę w adf? Popads też już mam Smile Masz w propeller popundera? Jak tam ze stawką? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi, dotychczas pracowałem na skracaczach, ale czas na coś nowego Smile

Tu masz stawki
Raw to 1000 wysw z takich samych ip
Unique to 1000 unikalnych
z Ameryki jest najwiecej


RE: Serwis z popupami wyskakującym po samym wejściu - RoyMaster - 22-09-2016 08:25

Co prawda proppellerads mam dopiero od dwóch tygodni to stawki wyglądają mniej więcej tak. Potrzymam je do końca roku i zobaczę czy opłaca się czy nie. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony.

[Obrazek: 642781474528688255743.jpeg]


RE: Serwis z popupami wyskakującym po samym wejściu - AudiRS6 - 25-09-2016 22:58

Czemu przeniosłeś się na propellera z popadsa? Na popads chyba jest wyższa stawka?


RE: Serwis z popupami wyskakującym po samym wejściu - RoyMaster - 27-09-2016 07:42

Używam obydwóch sieci na stronie i jak na razie jestem mega zadowolony. Tutaj masz porównanie. Proppellerads na samym początku wypada blado gdyż były to testy i potem się dowiedziałem, że przez cloudflare źle zalicza wejścia. Potem support powiedział co i jak i widać efekty. Porównać musisz sam czy się opłaca czy nie.

Proppellerads
[Obrazek: 626991474958122255743.jpeg]
Popads
[Obrazek: 562451474958122255743.jpeg]


RE: Serwis z popupami wyskakującym po samym wejściu - AudiRS6 - 27-09-2016 11:23

A można używać dwóch popunderów i nie bedzie bana?