Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybkie bany na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Szybkie bany na FB (/Temat-Szybkie-bany-na-FB-138374)



Szybkie bany na FB - wojtekmi12 - 20-09-2016 16:20

Cześć. Od piątku jest na fb masakra, a dziś to już szczyt. Konto kupione, zweryfikowane, dodałem profilowe, 5 grup i stworzyłem własną, a następne logowanie i prośba o dowód... Jak już się uda dodać jakieś posty to po 5 wyskakuje prośba o dowód... Korzystam z tor browser, własne domeny(nowa i starsza), zmienny tekst, fotka, która nie jest powszechna... Co robić? Spam był do tej pory jedynym pomysłem, bo nie jestem człowiekiem kreatywnym, a i wolnego czasu mam bardzo mało, a pieniądze są potrzebne, żeby mieć na ważniejsze wydatki jak paliwo do auta czy na dziewczynę, a ona kosztuje Big Grin


RE: Szybkie bany na FB - Marcin0292 - 20-09-2016 16:34

Poproś dziewczynę niech Ci zakłada skoro kosztuje Big Grin może problem jest w IP z jakiego korzystasz Ty i może nie tylko Ty, spróbuj na świeżych proxy Smile


RE: Szybkie bany na FB - wojtekmi12 - 20-09-2016 16:40

Hmmm czy temat jest o moim ostatnim zdaniu czy początkowych?


RE: Szybkie bany na FB - nitek44 - 20-09-2016 16:49

Tor nie jest rewelacyjnym rozwiązaniem, bo każde logowanie możesz mieć z innej części świata. Lepiej lista dobrych proxy (i zapisać z którego proxy na jakie konto się logujemy), a jeszcze lepiej zmienne ip (mobilny internet na przykład). Ponad to pamiętaj by wchodzić przez czysty link na fb (bo po wylogowaniu z konta mamy facebook.com/jakiessmieciblabla), tryb prywatny w przeglądarce. No i ja osobiście zanim wrzucałem fotkę to edytowałem ją w jakiś sposób (obracałem, zmieniałem kolor, np. przy pomocy PhotoScape), tak by fb nie rozpoznał tej fotki już na jakimś koncie. No i ogólnie, jak założysz konto i od razu dodasz grupy to łatwo o blokadę, lepiej jak konta trochę poleżą "czyste". Samo spamowanie na fb jest coraz bardziej utrudniane i więcej trzeba się nakombinować, polecam rozglądać się za innymi metodami :P