Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zestawienie serwisów Sub/Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zestawienie serwisów Sub/Premium (/Temat-Zestawienie-serwisow-Sub-Premium-138368)



Zestawienie serwisów Sub/Premium - fejQ - 20-09-2016 12:30

Witam.
Z racji tego że na forum dość często pojawiają się wątki, w których ludzie pytają o to który serwis jest najlepszy, postanowiłem założyć wątek zbiorczy, który będzie zestawieniem serwisow.

Niech każdy z nas scharakteryzuje serwis z którego korzysta wg takiego schematu: ja na swoim przykładzie opisze Leadmore

Serwis: leadmore
Modele płatności: tylko sub
Stawka za lead: 6pln z możliwością negocjacji
Koszt jaki ponosi subskrybent: 4.92zl
Odnowienia: Nie
Wypłaty: od 50zł (tzn pierwsza wypłata w miesiącu od 50zl, druga dopiero od 500zł. Jednak w dowolnym momencie można zlecać wypłaty ekspersowe od 50pln, jednak wtedy serwis potrąca 10%)
Zaliczanie leadów z pustego konta: Tak
Zalety: latwy w obsludze panel, możliwość podpięcia drugiego programu
Wady: brak supportu online


RE: Zestawienie serwisów Sub/Premium - kusas - 20-09-2016 13:42

Serwis: TreePay
Modele płatności: Sub i MO
Stawka za lead: MO od 10,25zł, suby 6zł z możliwością negocjacji
Koszt jaki ponosi subskrybent: 6,15zł
Odnowienia: MT19 Sub z odnowieniem 9zł + 6zł - koszt SMS 19zł
Wypłaty: od 50zł
Zaliczanie leadów z pustego konta: Nie
Zalety: Szybka pomoc online, dobrze konwertujące programy,
Wady: brak Lol


RE: Zestawienie serwisów Sub/Premium - Wojo-MyLead - 20-09-2016 15:08

Serwis: MyLead

Modele płatności:

*Subskrypcje - MT 6 - Na start 6PLN - najlepsi dostają nawet 8PLN (koszt jaki ponosi użytkownik 6,15PLN)

*Premium - Cztery modele płatności do wyboru, najwyższa stawka za lead to nawet 12,50PLN (na start można dostać już 10,90 PLN)

* CPA i CPL - stawki za lead do 256 PLN

* CPS (cost per sale) zarabiaj na prowizji od sprzedaży, promując sklepy internetowe np. Komputronik


Wypłaty:

*Od 50 PLN
*Umowy o dzieło od 300 PLN
*wypłaty w 24h
*wypłaty na konto bankowe lub PayPal


Zliczanie lead z pustego konta

Lead z pustego konta nie jest zliczany natychmiastowo. Ale w przypadku kiedy osoba doładuje konto, zaległy lead jest przyznawany. Więc leady z pustych kont nie przepadają Wink


Zalety

*
Sieć Afiliacyjna skupiająca ponad 400 Programów partnerskich

*Centrum Aplikacji publish_actions

*Kreator stron Landing Page

*Programy Globlane

*Zaawansowany Rotator bannerów

*Całodobowy support

*Pomoc w zarabianiu

*Programy i funkcje pod potrzeby użytkowników

*Możliwość negocjacji stawek

*3 modele rozliczeniowe CPS, CPA oraz CPL

*Rozbudowany Content i Video Locker


RE: Zestawienie serwisów Sub/Premium - Toskan - 20-09-2016 15:30

@[fejq] jak juz zaczales opisywac serwis to sie przyloz. Wyplaty w LM nie sa do konca od 50pln (pierwsza, nastepna, ekspresowa). Po drugie koszt sms'a to 4,92, ale netto. Po trzecie w tym calym zestawieniu brakuje mi 'czas realizacji zaplaty', kto np. Placi na inne portfele niz konto bankowe (np. PP)


RE: Zestawienie serwisów Sub/Premium - nitek44 - 20-09-2016 15:35

Słuchajcie z nudów zrobiłem taką tabelkę, nie mam wszystkich informacji (nie korzystam ze wszystkich serwisów) także mogę to uzupełniać jak otrzymam dane. Link: Zestawienie serwisów SubSMS i PremiumSMS


RE: Zestawienie serwisów Sub/Premium - fejQ - 20-09-2016 15:44

Toskan, teoeretycznie jest od 50pln tylko -10% w przypadku eksprsowej wyplaty. Koszt smsa to 4.92 juz brutto (,4zl + vat)


RE: Zestawienie serwisów Sub/Premium - Toskan - 20-09-2016 16:03

Mea culpa z kwota sms'a. Ale co do wyplat to jest to wazne w takim zestawieniu. Pierwsza masz 50, nast. 500 ( w miesiacu). ekspresowki od 50 i w dowolnej ilosci w m-cu. 10 % do 1tys, powyzej 5%. Dopisz to u siebie, a ja skasuje, zeby syfu nie robic.

Ps.
dostales dzis te wyplate? Bo nie wiem kiedy zlecac...