Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PopAds - pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: PopAds - pytania (/Temat-PopAds-pytania-138345)



PopAds - pytania - pingwin1993 - 19-09-2016 19:21

Witam, moze ktos sie znajdzie aby odpowiedziec na moje nurtujace pytania.

1. Czym się roznia, jak wygladaja typy reklam: Popunder, Popup, Tabunder, Tabup?

2. Jakie dziala w praktyce opcja: "Long loading content"?

3. Czym się różni Adcode PHP Library od reszty?

4. Do czego nadaje się Adcode API?

5. W jednym w twoim poscie pokazales jak ustawic ilosc reklam dla jednego uzytkownika w ciagu 24h. Czy mozna np ustawic 3 reklamy w ciagu 12h?

6.Testuje od popads ten skrypt reklamowy ale nie jestem pewny czy dziala prawidlowo, uzywam ogolnie wordpress, a kod wstawilem w pliku footer.php co powinno dzialac ale zauwazylem ze chyba tylko jeden typ reklam mi sie odpala jak klikne gdzis na mojej stronie otwiera sie zew nowa strona i za kazdym razem tylko taki typ reklamy mi sie pojawia.


RE: PopAds - pytania - DeI - 25-09-2016 08:49

popunder - to nowe okno przeglądarki które ci wyskakuje za aktualnie używanym oknem
popup - to przeciwieństwo czyli okno wyskakujące przed aktualnie używanym oknem przeglądarki
Co do pozostałych to wydaje mi się że tab to będzie karta pojawiająca się w aktualnym oknie przeglądarki. Ale nie jestem pewien.