Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake PokemonGO Exploit FREE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Fake PokemonGO Exploit FREE (/Temat-Fake-PokemonGO-Exploit-FREE-138344)



Fake PokemonGO Exploit FREE - xOceanFirex - 19-09-2016 18:41

Fake Pokemon GO Exploit[/align]


Dziś chciałbym udostępnić Wam projekt, który zlecono mi za sprawą forum zarabiam.com. Niestety zleceniodawca rozmyślił się po 20 minutach, gdy już w zasadzie byłem na finiszu implementacji.

Do projektu nie przykładałem się jakoś specjalnie, gdyż użytkownik chciał go mieć „na już”, zatem przy wszelkich opiniach w sposobie implementacji proszę mieć to na uwadze.

Sposób użycia:
1. Otwórz projekt za pomocą Visual Studio
2. Przejdź do zakładki Form1.cs
3. Edytuj zmienne wg. własnych upodobań

Kod PHP:
URL "http://strona.pl"// Adres do przekierowania
stan false;                  // True jezeli dziala poprawnie, false jezeli wystepuje blad 

Jeżeli nagrywamy filmik demonstracyjny i chcemy by program poprawnie zakończył swoje działanie musimy zmienić zmienną

Kod PHP:
stan true

4. Klikamy prawym przyciskiem myszy na Solution -> Rebuild solution
5. Zostanie nam wygenerowana instalka programu , aby ją zobaczyć klikamy na projekt instalatora Pokemon GO Exploit a następnie Open folder in file explorer

Fake Pokemon GO exploit może być wykorzystany przez użytkowników zarabiających na tzw. sub-sms bądź w modelu CPA.


Spodobało się ? Skorzystałeś ?
Zostaw komentarz na blogu, daj +, poleć znajomemu i daj mi motywację do kolejnych publikacji.

Jeżeli uzbieram 20 plusików (a zbieram je by się dostać do strefy VIP :])w tym temacie, to wrzucę coś podobnego ale bardziej ogólnego.