Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrócone linki - adkliki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Skrócone linki - adkliki (/Temat-Skrocone-linki-adkliki-138321)

Strony: 1 2


Skrócone linki - adkliki - maniek19 - 19-09-2016 09:46

Witam, zna ktoś może jakieś serwisy, które działałyby podobnie do 5zeta.pl? Tzn. dodaje się tam coś typu "ADKLIKI" jak jest na 5zeta.pl, ludzie coś wiadomo, dostają za to że wejdą w nasz skrócony link. Pytam, bo mógłbym równie dobrze na 5zeta.pl, ale nie zadowalają mnie 3 kliki dziennie Big Grin Bo dziennie jakoś tyle osób się tam przewija... Big Grin


RE: Skrócone linki - adkliki - adi_hq - 19-09-2016 15:58

wyreklamuj- ale miałem tu mało klików.

Polecam lajkuj.pl


RE: Skrócone linki - adkliki - maniek19 - 20-09-2016 10:56

Adi, reput poleciał, dzięki Wink

Ponawiam pytanie. Zna ktoś może jeszcze więcej podobnych serwisów?
Na szybkakasa24h chyba coś do mnie mają, bo dodałem linka z bc.vc, był dziś serwis rano nieaktywny, więc link też nie działał, to mi go usunęli Wink 85 wejść i ponad 8k punktów poszło się je***.. Wink

Z góry dzięki za pomoc Wink


RE: Skrócone linki - adkliki - wiesiek - 20-09-2016 12:14

W szybkakasa24h.pl nie działające adkliki są usuwane a pozostałe niewykorzystane punkty wracają na konto reklamowe.


RE: Skrócone linki - adkliki - maniek19 - 20-09-2016 13:45

Wiesiek, no wlasnie widzialem ze przybylo mi tych punktow reklamowych... No to ok, ale moge te punkty reklamowe rowniez wykorzystywac do tworzenia adklikow? Bo chyba w moje reklamy nie mam do stworzenia krotkich linkow... :/


RE: Skrócone linki - adkliki - maniek19 - 21-09-2016 08:31

Jeśli jeszcze mogę prosić to gdybyście mogli polecić mi podobnie działające serwisy do lajkuj, wyreklamuj, szybkakasa24h tyle że zza granicy (najlepiej USA Big Grin) Odwdzięczę się Wink


RE: Skrócone linki - adkliki - 0d0aaiie - 21-09-2016 18:53

polecam adf ly i przy okazji sie czegos nauczyc - reklamowac samemu swoj link, klikanie czyis linkow tzw "link circle" jest o wiele mniej korzystne


RE: Skrócone linki - adkliki - maniek19 - 22-09-2016 09:35

Ty mi nie polecaj, wybralem bc.vc i kropka. Jak bym chcial na adf.ly - nie martw sie, znam droge. I Twoim rozumowaniem na bc.vc nie naucze sie reklamowac a na adf juz tak? Lol... Co za pieprzona logika Big Grin


RE: Skrócone linki - adkliki - 0d0aaiie - 22-09-2016 09:42

(22-09-2016 09:35)maniek19 napisał(a):  Ty mi nie polecaj, wybralem bc.vc i kropka. Jak bym chcial na adf.ly - nie martw sie, znam droge. I Twoim rozumowaniem na bc.vc nie naucze sie reklamowac a na adf juz tak? Lol... Co za pieprzona logika Big Grin

pisalem o nie uzywaniu link circle a nie bcvc.


RE: Skrócone linki - adkliki - maniek19 - 22-09-2016 13:14

Zedytować posta też potrafię. Najpierw naucz się pisać po polsku i konstruować zdania tak, żeby ktoś wiedział o co Ci chodzi. Wink

Ponawiam temat Big Grin