Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nowe info]Bonus General Redemption - wystarczy zdobyć 1 znajomego! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Nowe info]Bonus General Redemption - wystarczy zdobyć 1 znajomego! (/Temat-Nowe-info-Bonus-General-Redemption-wystarczy-zdobyc-1-znajomego-13832)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


[Nowe info]Bonus General Redemption - wystarczy zdobyć 1 znajomego! - pitfromhell - 20-09-2010 12:47

Cytat:Bonus General Redemption: Next week, we'll have a Redemption for all members who have one invite accepted. Invite a friend here and keep checking the hallway for more details!

[Obrazek: Bonus-Redemption.jpg]

Witajcie, dzisiaj lockerz poinformowało o nowych szczegółach generalnego...
Aby się do niego dostać, należy między 19 Września, a 23 Września, zdobyć chociaż jednego znajomego(należy go zaprosić, on musi zaakceptować i się zarejestrować). Oczywiście więcej też możecie.


Są tego plusy, zmniejsza to czas oczekiwania na restock, ponieważ może on być od czwartku/piątku do soboty!


Życzę wszystkim powodzenia w zdobyciu znajomego!

A tak poza tematem:
Cytat:D****** K******** has accepted your invitation
0 minutes ago



Jak zdobyć znajomych?
Proś:
  • znajomych/przyjaciół/kolegów
  • rodzeństwo
  • rodzinę bliższą/dalszą

Możesz również skorzystać z możliwości stworzenia własnej strony z zaproszeniami, łapcie link:
http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=3393

Jak już ją zrobisz, wystarczy porozsyłać na nk/facebookach/etc.
Jak macie konto na demotach, wrzucacie obrazek z iMac'iem, i w źródle dajecie link do waszej strony(nie wiem czy to jeszcze działa), ja osobiście dostawałem między 10, a 20 próśb o zaproszenia, lecz tylko 3-5 się rejestrowało.

Pamiętajcie, Wasz obrazek nie może stać dłużej niż parę minut!

Powodzenia!



RE: Bonus General Redemption - dla osób posiadających 1 znajomego! - KoGi - 20-09-2010 13:35

Nie rozumiem za bardzo Big Grin czyli jak mam nawet 20 zaproszonych to też się liczy ?? Tongue


RE: Bonus General Redemption - dla osób posiadających 1 znajomego! - Sonny - 20-09-2010 13:48

Ja też nie rozumiem,to znaczy trzeba zaprosić 1 osobę,czy jak masz zaproszoną 1 osobę,bo ja mam 5 zaproszonych


RE: Bonus General Redemption - dla osób posiadających 1 znajomego! - Nayare - 20-09-2010 14:48

"accepted invite" - ta osoba musi to jeszcze zaakceptowac.


RE: Bonus General Redemption - dla osób posiadających 1 znajomego! - Burned - 20-09-2010 14:58

Jeśli już masz jednego zaproszonego, który przyjął zaproszenie, zarejestrował się to masz dostęp do tego restocku.


RE: Bonus General Redemption - dla osób posiadających 1 znajomego! - Takahari - 20-09-2010 15:02

ale w jakich dniach miał by się odbyć lub jakieś konkretne info


RE: Bonus General Redemption - dla osób posiadających 1 znajomego! - Nayare - 20-09-2010 15:09

Od Wtorku 6:00 do Niedzieli 5:59 rano naszego czasuTongue


RE: Bonus General Redemption - dla osób posiadających 1 znajomego! - Takahari - 20-09-2010 15:24

acha ale gdzieś ktoś tam jeszcze pisałem ze bedzie jeszcze jakiś geeneral redemtion w tym tygodniu czyli wnioskuje ze będą dwa generalne o O?


RE: Bonus General Redemption - dla osób posiadających 1 znajomego! - schnappi222 - 20-09-2010 15:32

taa ;/ tyle że mnie nie będzie bo nie mam znajomych Sad


RE: Bonus General Redemption - dla osób posiadających 1 znajomego! - pitfromhell - 20-09-2010 15:39

1 znajomego chyba zdobędziesz :-)