Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wykorzystać kapitał 25$? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak wykorzystać kapitał 25$? (/Temat-Jak-wykorzystac-kapital-25-138301)

Strony: 1 2


Jak wykorzystać kapitał 25$? - radmatuszewski - 18-09-2016 20:40

Witam, w październiku będę posiadał kapitał wynoszący 25$. W co najlepiej będzie go zainwestować żeby zwrot był gwarantowany i nie wymagający wiele wysiłku? Myślałem o kupnie 25 AdPacków na EarnEvery30Minutes. Jakieś podpowiedzi?


RE: Jak wykorzystać kapitał 25$? - roberty265 - 18-09-2016 20:42

pw daj


RE: Jak wykorzystać kapitał 25$? - mikuss - 18-09-2016 20:53

(18-09-2016 20:40)radmatuszewski napisał(a):  żeby zwrot był gwarantowany

Nie ma żadnej inwestycji która gwarantuje ci zwrot.
Wpłacasz np w piramidę finansową ale nie masz ŻADNEJ gwarancji, że to co wpłaciłeś wypłacisz.
Każdą wpłaconą gdziekolwiek kwotę traktuje się jako straconą, dlatego 1 i NAJWAŻNIEJSZA zasada każdego inwestora to taka, że inwestuj taką kwotę w wysokości której stać Cb poświęcić na jej stratę


RE: Jak wykorzystać kapitał 25$? - DzejkobPL - 18-09-2016 20:54

Kup AdPacki w MXRevshare. Dzięki temu za x czasu będziesz mógł chodzić do bankomatu po 200-500zł. Smile


RE: Jak wykorzystać kapitał 25$? - mikuss - 18-09-2016 20:54

P.S

temat = spam na pw gwarantowany od januszy byznesmenów z ich "pewniakami" ale to jedyna pewna gwarancja jaką dostaniesz ze pw będziesz miał pełne beka


RE: Jak wykorzystać kapitał 25$? - makecash - 18-09-2016 20:55

Nie ma czegoś takiego jak zwrot gwarantowany... Poza tym ten twój kapitał niecałe 100 zł to nic dużego... Nie wiem co ci napisać, ale możesz zainwestować w siebie w np. zakup książki, która nauczy Cię programowania itd.


Możesz też jak napisałeś zainwestować w hyipa czy tam revshare, ale nie masz żadnej pewności ile taki program będzie funkcjonował (czyt. wypłacał). Może okazać się, że dziś wpłacisz a jutro już okażę się scamem.
Druga sprawa to, że inwestując w taki biznes z tak małym kapitałem nie licz na wysokie zarobki... Będą to "groszowe" sprawy a ryzyko jest spore.


Pozdrawiam


RE: Jak wykorzystać kapitał 25$? - Dzipsiok87 - 18-09-2016 21:00

Poczytaj na forum, google. Wybierz sposób dla siebie i działaj. 25$ to nie pieniądze więc równie dobrze możesz wejść w coś bez kasy.


RE: Jak wykorzystać kapitał 25$? - radmatuszewski - 18-09-2016 21:09

Dobra bo widzę, że tu się zrobiło, kółeczko, które pisze, że nie ma czegoś takiego jak zwrot gwarantowany.
Wiem, że nie ma i że mogę stracić. Chodziło mi o coś typu, że wpłacam 5 dolców i zwraca mi 110% z wpłaconej kwoty. Oczywiście, że strona może paść albo przestać wypłacać. Coś polecacie?

A co do komentarzy dotyczących tych 25$, to przestańcie to robić bo to niczego nie zmieni. Wiem, że to nie dużo i że kokosów od razu nie przyniesie. Jednak najważniejsze to od czegoś zacząć. Szczególnie gdy ma się 17 lat i jest zazwyczaj bez kasy.



Jednak dzięki za wszystkie rady.

(18-09-2016 20:55)makecash napisał(a):  siebie w np. zakup książki, która nauczy Cię programowania itd.

Akurat mam książki od programowania (C++) i o HTML'u i CSS'ie. Na dodatek chodzę do szkoły o profilu informatycznym więc coś tam się uczę. Na dodatek prowadzę stronę WWW w której recenzuję książki więc bez większych współprac pieniądze lecą właśnie na książki.


RE: Jak wykorzystać kapitał 25$? - Captain - 18-09-2016 22:12

25$ to za malo na inwestycje w cos innego niż revshare/hyip. A w revshare i hyipach ryzyko jest ogromne, zwlaszcza jak jesteś nowy w temacie i nie masz jeszcze doświadczenia, nie wiesz jak rozpoznać kiedy z programem coś jest nie tak i trzeba wychodzić itd.

Skoro uczysz się programowania to zainwestuj w programowanie. Rozwijaj się w tych dziedzinach abyś mogl w przyszlości pracować jako programista albo tworzyć strony na zamowienie. To chyba najlepsza opcja dla Ciebie.


RE: Jak wykorzystać kapitał 25$? - Nikola Tesla - 19-09-2016 11:37

kup domene .com z ukryciem danych, serwer na rok, z 10 kont youtube i uderzaj w PPA Smile w 25$ sie zmieścisz jak dobrze poszukasz