Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Traffic Polaków co zrobić ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Traffic Polaków co zrobić ? (/Temat-Traffic-Polakow-co-zrobic-138288)



Traffic Polaków co zrobić ? - Obamakiller - 18-09-2016 14:34

Witam Cool

Macie może jakieś propozycję jak wykorzystać napaleńców z Polski dosyć duża grupa najlepiej coś oprócz subów nie preferuję tej dziedziny za bardzo .. z góry dzięki
Możemy się także zgadać na pw czy coś Wink


RE: Traffic Polaków co zrobić ? - Narutek - 18-09-2016 17:43

Możesz spróbować skracania , ewentualnie sępić od nich hajs na "kosmetyki" Big Grin


RE: Traffic Polaków co zrobić ? - makecash - 18-09-2016 19:55

Daj mi więcej info ile generujesz ruchu itd. (statystyki). Potrzebuję reklamy i możemy się dogadac Smile Od razu podaj jakiś kontakt fb,skype,gg itd.


Pozdrawiam


RE: Traffic Polaków co zrobić ? - mahuzz - 18-09-2016 21:27

Skracanie.. A po kiego mu to Big Grin może na jedzenie starczy.. w skracaniu nie ważny jest target a traffic Wink
może PPI i 'fotki' ?


RE: Traffic Polaków co zrobić ? - Cromiell - 18-09-2016 21:39

Tak jak kolega mówi ja bym szedł w PPI. Zrób sobie LP, na którym za każde wykonanie oferty PPI odblokuje się kolejna fotka.


RE: Traffic Polaków co zrobić ? - Obamakiller - 19-09-2016 15:22

Dobrze wchodzi ludzie się nadal na to łapią ?


RE: Traffic Polaków co zrobić ? - Marcin0292 - 19-09-2016 15:27

Zależy jak to wykonasz, jeśli z głową to pare osób na pewno skorzysta Big Grin tym bardziej jak napisałeś "napaleńcy"


RE: Traffic Polaków co zrobić ? - nitram - 19-09-2016 15:43

Duża grupa to 1k czy 1kkk ?


RE: Traffic Polaków co zrobić ? - Obamakiller - 19-09-2016 17:54

Bardziej pierwsza jeśli można tak to określić kiedyś taką grupę monetyzowałem darmowymi rejestracjami pod Polskę jednak już ten program usuneli i nie umiem innego znaleźć :/


RE: Traffic Polaków co zrobić ? - mysc - 22-09-2016 18:37

Hm...

1) PP showup.tv (niestety zyski otrzymujemy tylko przez rok od rejestracji)

2) http://programpartnerski.intymnosc.pl/ - spróbowałbym z feromonami

3) W gameflow mieli kiedyś ukrytą ofertę flirtak.pl (program randkowy), myślę że była "zapożyczona" z większej sieci - niestety nie wiem z której, ale napisz bezpośrednio do flirtaka i zapytaj czy wciąż jest gdzieś możliwość promowania CPR : )

Powodzenia!