Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odzyskanie usuniętych zdjęć z karty pamięci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Odzyskanie usuniętych zdjęć z karty pamięci (/Temat-Odzyskanie-usunietych-zdjec-z-karty-pamieci-138273)

Strony: 1 2


Odzyskanie usuniętych zdjęć z karty pamięci - bananmma - 18-09-2016 06:38

Przez przypadek usunąłem z karty pamięci telefonu folder ze zdjęciami i filmami. Były one dla mnie bardzo ważne. Czy istnieje szansa na odzyskanie tego folderu w całości?


RE: Odzyskanie usuniętych zdjęć z karty pamięci - trybulski - 18-09-2016 08:09

https://forum.dobreprogramy.pl/odzyskiwanie-skasowanych-zdjec-z-karty-sd-239205t.html


RE: Odzyskanie usuniętych zdjęć z karty pamięci - DzejkobPL - 18-09-2016 08:44

Tak. Istnieje. Pod żadnym pozorem jej teraz nie używaj!

1. Zrób kopie sektorowa 1:1.
2. Odpal program DMDE i wskaż owa kopie sektorowa.
3. Sprawdź jakie/ile zdjęć znalazł.
4. Odpal przywracanie.


Każdy zapisany nowy plik na kartę zmniejsza szansę na odzyskanie danych!


RE: Odzyskanie usuniętych zdjęć z karty pamięci - bananmma - 18-09-2016 08:59

O co dokładnie chodzi z kopią sektorową? Również miałem tam filmy. Czy zostaną one odzyskane?


RE: Odzyskanie usuniętych zdjęć z karty pamięci - Prizmo* - 18-09-2016 10:00

Jeśli nie nadpisałeś karty,szansa na odzyskanie bardzo duża. Kopia sektorowa to "wirtualna" kopia twojej karty w stosunku 1:1. i na niej najlepiej pracować. Bo w razie wpadki,oryginalna karta jest nietknięta,i możesz wysłać do fachowców.

Pracuj na kopii,pamiętaj.


RE: Odzyskanie usuniętych zdjęć z karty pamięci - bananmma - 18-09-2016 12:49

A czy przywrócenie windowsa do stanu przed 2-ma dniami coś da? O co chodzi, już tłumaczę. W piątek wszystko co miałem na karcie (również poszukiwane zdjęcia i filmy) skopiowałem na pulpit na laptopie, a potem usunąłem to shift + delete. Ogółem nie wiem jak to się stało, że te zdjęcia zostały usunięte. Mam wszystko oprócz właśnie jednego folderu ze zdjęciami i filmami. Teraz próbuje przywrócić pliki programem Digital Image Recovery ale przywraca on mi również zdjęcia, która mam obecnie na karcie pamięci i nie zostały usunięte.

Co do karty pamięci problem jest taki, że kiedy w piątek to najprawdopodobniej mi się usunęło to również w ten sam dzień miałem imprezę i robiłem dużo zdjęć i filmów a mam ustawione, żeby wszystko zapisywało się na karcie pamięci...


RE: Odzyskanie usuniętych zdjęć z karty pamięci - twardy - 18-09-2016 12:54

Jakbys dokladnie doczytal co masz napisane przy przywracaniu systemu z punktu przywracania... przywracanie systemu nie ma wplywu na pliki tylko na zainstalowane programy/sterowniki/ustawienia.


RE: Odzyskanie usuniętych zdjęć z karty pamięci - bananmma - 18-09-2016 13:00

A czy da się jakoś przywrócić te usunięte zdjęcia z laptopa? Bo jak pisałem kopiowałem to wszystko na pulpit laptopa a potem usunąłem.


RE: Odzyskanie usuniętych zdjęć z karty pamięci - twardy - 18-09-2016 13:03

http://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwanie-danych,Programy,Windows,224.html


RE: Odzyskanie usuniętych zdjęć z karty pamięci - bananmma - 18-09-2016 14:02

(18-09-2016 08:44)DzejkobPL napisał(a):  Tak. Istnieje. Pod żadnym pozorem jej teraz nie używaj!

1. Zrób kopie sektorowa 1:1.
2. Odpal program DMDE i wskaż owa kopie sektorowa.
3. Sprawdź jakie/ile zdjęć znalazł.
4. Odpal przywracanie.


Każdy zapisany nowy plik na kartę zmniejsza szansę na odzyskanie danych!

Ściągnąłem ten program, włożyłem kartę pamięci do czytnika i w programie wskazałem czytnik z kartą pamięci. Program pokazuje usunięty folder ze zdjęciami i filmami, przywróciłem pliki ale kiedy chcę jakieś zdjęcie otworzyć pojawia się komunikat "Nie możemy otworzyć tego pliku"... Czy coś jeszcze da się zrobić? Dałem opcję, żeby zrobiło rekonstrukcję tych plików i coś teraz skanuje.