Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VIZIONEER.pl - Realizujemy Wasze pomysły. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VIZIONEER.pl - Realizujemy Wasze pomysły. (/Temat-VIZIONEER-pl-Realizujemy-Wasze-pomysly-138270)



VIZIONEER.pl - Realizujemy Wasze pomysły. - pw1991 - 18-09-2016 00:46

Witajcie!
Dziś chciałbym Wam zaprezentować nowy oraz jedyny na świecie serwis skupiający najciekawsze pomysły Polaków.

Masz pomysł na coś czego jeszcze nie ma? Produkt, usługę? Nie wiesz jak zabrać się za realizacje? Nie masz odpowiednich funduszy bądź umiejętności?

Pisz do Nas Smile

http://www.vizioneer.pl


RE: VIZIONEER.pl - Realizujemy Wasze pomysły. - Gremquen - 18-09-2016 08:11

Dobre! Ktoś wyśle Wam swój pomysł na biznes, gdzie o dobre idee w dzisiejszych czasach trudno i pewnie nawet odpowiedzi nie dostanie od wasSmile

Formularza kontaktowego nawet się spolszczyc nie chciało


RE: VIZIONEER.pl - Realizujemy Wasze pomysły. - trybulski - 18-09-2016 08:15

Gdzie znajdę zgłoszone/zrealizowane przedsięwzięcią?

@[Gremquen]

Gościu, który ma ponad 100 firm, powiedział kiedyś, że jeśli ma się pomysł, nie należy go lekceważyć, tylko dzielić się nim z innymi. Na pewno nikt nas z niego nie okradnie, ponieważ tylko sam pomysłodawca, wie jak to dokładnie ma wyglądać ostatecznie.


RE: VIZIONEER.pl - Realizujemy Wasze pomysły. - Gremquen - 18-09-2016 08:46

@[trybulski]
Może masz i rację ale mój szef, który prowadzi kilka dużych serwisów internetowych, jest specem od marketingu internetowego, wozi się Jaguarem f-Type, brał udział w konkursie organizowanym przez miejscowy Park Technologiczny gdzie mógł pozyskać kilkaset tysięcy dotacji na rozwój nowego serwisu.

Jego rozmowa z kolegą dzień przed prezentacja projektów wyglądała mniej więcej tak:
"Ogarnąłem na szybko inny pomysł, przecież nie będę tam przy wszystkich przedstawiał swoich planów, niewiadomo kto tam siedzi i słucha".

Może i Twój przykład jest dobry, ale ja jakbym wpadł na jakis pomysł(który de facto byłby pierwszym większym pomysłem) na pewno nie przedstawiłbym go komuś kto robi stronkę na szybko, rejestruje się na forach i liczy na podsylanie gotowców na biznes Smile

edit. Wystarczy spojrzeć na ten wątek
http://zarabiam.com/Temat-Jak-to-jest-Jak-pozyskac-ludzi-121703

Czy przez rok autor aż tak ogarnął marketing, techniki pozyskiwania klientów i wszelką wiedzę do realizowania cudzych pomysłów?


RE: VIZIONEER.pl - Realizujemy Wasze pomysły. - trybulski - 18-09-2016 08:58

@[Gremquen] Hmmm. Może i Twój szef ma rację (na swój sposób), ale to co ja napisałem (przytoczyłem), pochodzi od kogoś typu Zuckerberg'a który jest swoją drogą jak na kogoś jego typu, cholernie skromnym człowiekiem.

PS. Zastanawiałem się, czy to napisać, ale jak widać napisałem. Więcej na ten temat nie chcę dyskutować ze względów osobistych.


RE: VIZIONEER.pl - Realizujemy Wasze pomysły. - Gremquen - 18-09-2016 09:04

@[trybulski] jasne , rozumiem i szanuję Smile

Gość ma rację ma pewno ale też nie wydaje mi się, że w każdym przypadku.
Są biznesy że właśnie tak jak napisałeś nikt nam nie ukradnie pomysłu bo tylko my wiemy jak to działa, ale są też na pewno takie, gdzie samo słowo kluczowe zdradza wszystko .

Wyobraź sobie sytuację, że są wszystkie serwisy cpa, ppi, suby itp , ale nie ma żadnego forum o zarabianiu.
Ktoś podaje ci słowo klucz " forum o zarabianiu gdzie każdy będzie mógł dzielić się technikami zarabiania".
Tyle wystarczy by stworzyć takie zarabiam.com, bo nawet jak efekt końcowy będzie się różnił od tego co planowała osoba, która na to wpadła, strona odniosłaby pewnie sukces. Smile


Edit. Nie zauważyłem twojej edycji. Kończymy temat.
Miłej niedzieli Smile


RE: VIZIONEER.pl - Realizujemy Wasze pomysły. - koneser00 - 18-09-2016 09:42

mam kilka pomysłów ale raczej w to nie wierzę, że wam dam jakiś produkt którego nie ma jeszcze na świecie i zobaczę chodź z tego 2 centy. To będzie pewnie wyglądać tak przedyskutujecie produkt założycie patent a mi odpiszecie ten projekt jest słaby lub coś ..


RE: VIZIONEER.pl - Realizujemy Wasze pomysły. - imanust - 18-09-2016 11:17

Serio ktos oddaje swoje patenty kolesiowi ktory ukradl darmowy zreszta szablon wordpress pod nazwa "onetone" zmieniajac stopke autora na swoje dzielo. Nawet Ci sie kolorow nie chcialo pozmieniac bo pewnie nie wiedziales jak. Domena zapewne tez darmowa z promocji na rok zalozona na falszywe dane.
Firma nie widnieje w spisie ceideg.
Jak ty chcesz realizowac te patenty jak nawet strony swojego patentu do patentow nie potrafisz zrobic.
Ludzie nie dajcie sie dymac i ruszcie troche glowa zanim w cos uwierzycie.

Pozdro


RE: VIZIONEER.pl - Realizujemy Wasze pomysły. - WhiteNigga - 15-12-2016 23:33

heh teraz to LandingPage sub sms beka


VIZIONEER.pl - Realizujemy Wasze pomysły. - Hybrid1990 - 31-10-2019 21:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.