Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie reklamy CPM, CPC polecacie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Jakie reklamy CPM, CPC polecacie? (/Temat-Jakie-reklamy-CPM-CPC-polecacie-138268)



Jakie reklamy CPM, CPC polecacie? - mielo - 17-09-2016 23:10

SIemanko ! Jakie polecacie sieci, które mają w swojej ofercie reklamy typu CPC lub CPM. DOdam tylko, ze strona ma około 100 tys wyswietlen miesięcznie, to takie minimum. Najlepiej by bylo, gdybyscie wrzucali teżjakies screeny z dowodem wypłąty Wink


RE: Jakie reklamy CPM, CPC polecacie? - jamroczik - 17-09-2016 23:37

Adsense?


RE: Jakie reklamy CPM, CPC polecacie? - mielo - 18-09-2016 10:16

Odpada, wypaliło sie, od roku blokują konta, ucinają wypłaty. Nie mam co narzekać, w sumie przez okres 2 lat zarobiłem u nich ponad 100 tys zl Wink Teraz szukam czegoś nowego.


RE: Jakie reklamy CPM, CPC polecacie? - NightWing - 18-09-2016 14:04

(18-09-2016 10:16)mielo napisał(a):  Odpada, wypaliło sie, od roku blokują konta, ucinają wypłaty. Nie mam co narzekać, w sumie przez okres 2 lat zarobiłem u nich ponad 100 tys zl Wink Teraz szukam czegoś nowego.

Też mam ten problem, próbuję adkontekst, ale chyba już innego wyjścia niż adsense nie ma Sad.


RE: Jakie reklamy CPM, CPC polecacie? - bartheez - 18-09-2016 15:27

może revenuehits? zależy czy ruch jest tylko z polski czy rownież z innych krajów


RE: Jakie reklamy CPM, CPC polecacie? - mielo - 18-09-2016 15:58

Ruch ogólnie miedzynarodowy, przeważa oczywiście Polska.


RE: Jakie reklamy CPM, CPC polecacie? - NightWing - 18-09-2016 18:36

(18-09-2016 15:27)bartheez napisał(a):  może revenuehits? zależy czy ruch jest tylko z polski czy rownież z innych krajów

Przecież to kicz?
http://zarabiam.com/Temat-RevenueHits-pytanie-138121


RE: Jakie reklamy CPM, CPC polecacie? - elotis - 18-09-2016 19:35

jesli macie problemy z adsense to polecam adkontekst w wyplatach jest okolo 90% pokrycie z googlem w wyplatach


RE: Jakie reklamy CPM, CPC polecacie? - makecash - 18-09-2016 19:54

Możesz też do mnie napisać priva bo potrzebuję reklamy możemy się dogadać. Od razu podaj więcej info i najlepiej jakiś kontakt do siebie fb, gg skype Smile

Pozdrawiam