Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
yxcvbnm - Oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: yxcvbnm - Oszust (/Temat-yxcvbnm-Oszust-138263)



yxcvbnm - Oszust - WillBarn - 17-09-2016 20:20

Witam, dodałem dziś temat na forum z wymianą, napisał do mnie użytkownik @[yxcvbnm] Konto ma dość długo więc zgodziłem się wysłać jako pierwszy, wymiana miała być na 4.000 zł, lecz zaczeliśmy od kwoty 100 zł wysłałem ją następnie użytkownik prosił abym wysłał szybko 4x 1000 zł i skończymy szybko wymianę poprosiłem aby najpierw wysłał te 100 zł niestety odpisał wymówkę że internet ma popsuty i tak przegląda dalej dział wymian. @[Majka] jeżeli potrzebujesz wyśle wszystkie ss


RE: yxcvbnm - Oszust - Majka - 17-09-2016 20:23

Proszę zamieścić dowody w temacie!


@[yxcvbnm]
Jeżeli Ci nie odda pieniędzy, standardowo w poniedziałek odwiedzasz najbliższy komisariat policji.


RE: yxcvbnm - Oszust - Ascoran - 17-09-2016 20:26

Może i yxcvbnm ma długo konto, ale widziałeś ile ma postów?
Duży plus dla Ciebie że nie wysłałeś od razu całej kwoty.


RE: yxcvbnm - Oszust - WillBarn - 17-09-2016 20:34

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


[Obrazek: vbccvxbvcb.png]



[Obrazek: dfssdfsdffsd.png]


Jak widać Wysłałem mu 100 zł a następnie napisał aby wysłać 4x1000 zł szybko


RE: yxcvbnm - Oszust - Hybrid1990 - 17-09-2016 20:47

(17-09-2016 20:26)Ascoran napisał(a):  Może i yxcvbnm ma długo konto, ale widziałeś ile ma postów?
Duży plus dla Ciebie że nie wysłałeś od razu całej kwoty.

chyba minus że w ogóle cokolwiek mu wysłał
nie ocenia się wiarygodności użytkownika po dacie rejestracji konta na forum. Co z tego że ma konto 5 lat, jak ma tylko 6 godzin czasu online na forum i 12 postów, które napisał od wczoraj ? Przecież każdy nowy użytkownik który się zarejestrował dziś popołudniu mógłby spełnić takie wymagania.
Miej to na uwadze na przyszłość WillBarn.


RE: yxcvbnm - Oszust - devilll - 17-09-2016 21:01

Naiwność ludzka czasami mnie przeraża, naprawdę. Masz po kasie, Policja to mu naskoczy. Umorzenie i do widzenia.


RE: yxcvbnm - Oszust - rachman - 17-09-2016 23:03

Umorzenie? Bo co? Jak przyciśnie to muszą się tym zająć. Za batonika potrafią zamknąć więc jak ma jaja to nie da się spławić.


RE: yxcvbnm - Oszust - Norman - 17-09-2016 23:17

a ja myślę że on już rzuca ukradzionym hajsem w modelki na Copacabanie i prędko go tu nie zobaczymy. Jerk2


RE: yxcvbnm - Oszust - mikuss - 18-09-2016 07:49

(17-09-2016 23:17)Norman napisał(a):  a ja myślę że on już rzuca ukradzionym hajsem w modelki na Copacabanie i prędko go tu nie zobaczymy. Jerk2

Źle myślisz, to jedna i ta sama osoba.
Za 100 nie pobawi na bogato cały miesiąc, dopóki ludzie będą dawali się okradać lub dopóki go nie zamkną to będzie wracał kraść dalej na nowym koncie tak jak to już robił co najmniej kilkaset razy


RE: yxcvbnm - Oszust - Majka - 18-09-2016 18:37

Oszust zbanowany!
WillBarn reszta należy do Ciebie!