Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jedna strona czy wiele? PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: Jedna strona czy wiele? PPI (/Temat-Jedna-strona-czy-wiele-PPI-138254)



Jedna strona czy wiele? PPI - Hopekk94 - 17-09-2016 17:49

Siemka Smile Mysle nad zaczeciem zabawy z PPI i tu pojawiaja mi sie pytania Wink
Czy jesli np Bede pracowac na PPI to lepiej np miec do kazdej rzeczy (np na hacki do roznych gier) jedna strone internetowa z podstronami do roznych gier czy do kazdej gry osobna strone?
Drugie pytanko:
Warto nauczyc sie podstaw robienia stron czy wystarczy uzywac kreatorow stron www?
Oszczedze duzo czasu na robieniu stron
Trzecie pytanko:
Nauczyc sie SEO? czy wystarczy tylko ruch z YT i innych?
Nie wiem czy udalo by mi sie dostac wysoko w google...
Na forum jest troche programow do pozycjonowania stron , ale nei wiem czy warto to moze bym mogl sie cos tam nauczyc Smile


RE: Jedna strona czy wiele? PPI - twardy - 17-09-2016 17:56

Jakos > ilosc. Umiejetnosc robienia stron nie jest wymagana, co prawda czasami przy jakichs skryptach by sie przydala, ale bez rowniez sobie poradzisz, a SEO... no bez tego bedzie trudniej.


RE: Jedna strona czy wiele? PPI - Hopekk94 - 17-09-2016 19:36

a masz jakies porady jak wypromowac filmiki na YT? Smile


RE: Jedna strona czy wiele? PPI - full2000 - 23-09-2016 20:02

Moim zdaniem oddzielna strona do każdej z nisz to lekka przesada jednak warto mieć oddzielne strony/blogi np. stricte pod w@rez, h@cki, cr@cki, kgny,
filmy, inne nisze itp.itd... Generalnie czym więcej stronek/blogów masz tym lepiej bo wtedy masz większe zaplecze a w przypadku ppi oznacza to więcej $$ Smile

PS. Jak chcesz działać w PPI to koniecznie zajrzyj do moich poradników: http://zarabiam.com/Temat-Zbior-Poradnikow-Ppi-123002