Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zwiększyć UV :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zwiększyć UV :) (/Temat-Jak-zwiekszyc-UV-138245)



Jak zwiększyć UV :) - Raverssis - 17-09-2016 14:30

Witam mam problem z wizytami na leadmore. Ogólnie to myślę , że znalazłem żyłę złota, tylko nie potrafię jej odpowiednio wykorzystać. Konwersja prawie zawsze powyżej 2%. Czasami zdarza się, że jak puszczę spam w niedziele to za tydzień dalej wchodzą leady Big Grin.

Tylko tutaj rodzi się moje pytanie jak zwiększyć UV? Od razu mówię, że spam puszczam na grupach. Kupiłem w miarę dużo grup (400) z czego jestem tylko w tych aktywnych jednak ilość UV po spamie jest w granicach 100.

Drugim moim pytaniem jest jak zmotywować się do pracy? Big Grin Wiem, że pytanie trochę głupie jednak jestem strasznym leniem i ani trochę nie chce mi się dodawać grup do kont itd. Jak wiemy nie ma lepszej motywacji niż leady Big Grin Big Grin Mam nadzieję, że jak polepszę UV to mi się zacznie chcieć Big Grin

A wy jak sobie radzicie z motywacją? Smile


RE: Jak zwiększyć UV :) - mahuzz - 17-09-2016 14:48

Jak zmotywować się do pracy?

Zapraszam:
Lektura obowiązkowa
Od początku do końca, polecam Big Grin

A co do wyświetleń.. jeśli spamujesz po grupach i ilosć grup się nie zwiększa to nic nie zrobisz.. niestety, tak jest ze spamem. I to jeszcze FB, gdzie jest słabo ostatnio. Xpokerface


RE: Jak zwiększyć UV :) - Raverssis - 17-09-2016 14:52

(17-09-2016 14:48)mahuzz napisał(a):  Jak zmotywować się do pracy?

Zapraszam:
Lektura obowiązkowa
Od początku do końca, polecam Big Grin

A co do wyświetleń.. jeśli spamujesz po grupach i ilosć grup się nie zwiększa to nic nie zrobisz.. niestety, tak jest ze spamem. I to jeszcze FB, gdzie jest słabo ostatnio. Xpokerface


Czytane dawno Big Grin


RE: Jak zwiększyć UV :) - rachman - 17-09-2016 15:03

Motywacja do zarabiania? Zrób sobie szkołę przeżycia i pomieszkaj na ulicy kilka dni. Jak d przemoknie, w brzuchu zaburczy, telefonu w kieszeni nie będzie to i podejście się zmieni... serio. Drastyczne ale o niebo skuteczniejsze niż książki i srouczingi razem wzięte.


RE: Jak zwiększyć UV :) - mysc - 17-09-2016 15:06

1. Komentarze na blogach, portalach, samosia.pl , zapytaj.onet.pl, wpisy na forach, chomikuj, youtube, dailymotion, twitter, komentarze pod postami na FP, gg, czaty, SEO, spryciarze.pl, instrukcja.pl, i wiele, wiele innych Smile
Najprościej wpisywać w google hasła, które mogą wpisywać osoby zainteresowane Twoją ofertą - a następnie komentować znalezione wyniki, tak by te osoby trafiły na Twój link.


2. Może to nie jest kwestia braku motywacji - tylko "przepracowania" ze względu na to, że jednego dnia siedzisz przed kompem 12h, a przez kolejne dni nie masz totalnie chęci żeby się za coś wziąć? Zauważyłem u siebie, że nawet pomimo goniących terminów, warto czasem odetchnąć i zrobić sobie przerwę, nie trzeba wszystkiego robić "na już" - wtedy idzie dużo płynniej i przyjemniej. Ponadto jeśli chodzi o samo zastanawianie się co zrobić - dużo lepiej robić to bez komputera. Polecam mój sposób na organizację pracy : http://getpaid20.pl/artykul/o-tym-jak-planuje-i-organizuje-swoja-prace-w-internecie/ : )


Pozdrawiam i życzę powodzenia!
mysc