Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot do CS GO STRONG! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bot do CS GO STRONG! (/Temat-Bot-do-CS-GO-STRONG-138214)



Bot do CS GO STRONG! - Voleniusz - 16-09-2016 23:40

Witam wszystkich zainteresowanych zarabianiem na stronie csgostrong.com.
Ja wiem że tam są tylko skiny do gry ale te skiny mają swoją wartość. Można je wypłacić wpłacić na opskins.com a z tamtej strony na swoje konto paypal. ( Ja tak robie). Ale do rzeczy. Po naprawdę długim analizowaniu strony csgostrong doszedłem do jedynego w swoim rodzaju stawiania swoich coinsów aby być na plus.
Po wielu próbach i fiaskach doszedłem w końcu do sedna i dzięki mojemu sposobowi dziennie zarabiam około 25$ w skinach na stronie nie robiąc nic. Jak do tego doszedłem. Mianowicie poprzez zrobieniu programu który obstawia za mnie na tej stronie. Napisałem taki program i najlepsze jest to że działa. Wystarczy mieć włączoną przeglądarkę.

Czemu piszę o tym tutaj.? Czemu chciałbym się tym podzielić pewnie się zastanawiasz. Więc moja odpowiedź brzmi następująco. Ja już się dość na tej stronie dorobiłem. Zarobiłem prawie 60 tysięcy w przeliczeniu na Polskie złote i cztery pierścienie A4 są w garażu. Naprawdę nie żartuje. Chce aby ten program się rozwijał. Jest to najlepszy sposób na zarabianie.

W jaki sposób Wam go przekaże. To proste albo przelejecie mi 500 coinsów na moje konto csgostrong. Albo po prostu zalogujecie się z mojego linku polecającego. Dostaniecie za to 100 coinsów więc już możecie zacząć obstawianie na moim programie. Myślę że nie chce dużo. Bo 5 dolarów na stronie to jest nic.

Dodam że będę kontaktował się jedynie z osobami które albo przeleją 500 coinsów albo zalogują się przez mój link. ( Widać na stronie czy jesteś zalogowany z mojego nicku.)


Mój link do steam
https://steamcommunity.com/id/1242334512/

Oraz mój link polecający.
https://www.csgostrong.com/free-coins/?affiliate=voleniuszek

Gdy logujesz się z mojego linku otrzymujesz 100 coinsów. Zapraszasz mnie do znajomych. Ja patrze czy faktycznie jesteś zalogowany z mojego linku jeżeli tak wysyłam Ci link do pobrania programu oraz instrukcję jak go używać. Smile To nic nie kosztuje a w dzień ze 100 zrobicie przynajmniej 1000. A to już jest 10 dolarów.

Pozdrawiam!


RE: Bot do CS GO STRONG! - PaulRcootiC - 17-09-2016 06:47

Nie pobierajcie nic od niego, zapewne steam stealer Smile Boty do ruletek CS:GO są w postaci skryptów do przeglądarki ale i tak prędzej czy później na tym przegracie, lepiej grać na wyczucie własne i tyle Wink


RE: Bot do CS GO STRONG! - iBracho - 17-09-2016 12:39

(17-09-2016 06:47)PaulRcootiC napisał(a):  Nie pobierajcie nic od niego, zapewne steam stealer Smile Boty do ruletek CS:GO są w postaci skryptów do przeglądarki ale i tak prędzej czy później na tym przegracie, lepiej grać na wyczucie własne i tyle Wink

Na 99% to działa tak samo jak "boty" do CSGODouble [*]
Kiedy uzbiera się jakaś fajna sumka coinsów właściciel bota wysyła je do siebie.
Takim sposobem faktycznie można zarobić na Audi bo dzieci nie brakuje...


RE: Bot do CS GO STRONG! - Voleniusz - 17-09-2016 15:07

Gdybym chciał zarobić zrobił bym to tak jak piszecie.
Ale nie mój bot to nie jest skrypt tylko program. Oddzielny program który ma za zadanie obstawiać tak żeby być na plusie. Rozumie Wasze obawy dlatego tworzę filmik pokazujący działanie bota na innym koncie niż moje.

Jakby to był scam to czy posyłał bym swój profil steam? Dałem swój link żebyście dostali na dzień dobry 100 coinsów i żebyście mogli zacząć obstawianie na bocie? Co tracie takim sposobem?

Kod źródłowy dostajecie wraz z botem więc możecie sprawdzić że bot nie ma za zadanie wysyłać coinsów do mnie bo nie ma takiej funkcji. On obstawia wedle mojego sposobu na tej stronie i co najlepsze nie możecie dostać za to żadnego bana ponieważ w regulaminie strony jest napisane że używanie scryptów/botów jest legalne ale na własną odpowiedzialność. Zaraz wkleje filmik pokazujący co i jak.


RE: Bot do CS GO STRONG! - Voleniusz - 17-09-2016 16:08

Filmik z działaniem bota! https://www.youtube.com/watch?v=_1UGj4mTv7M&feature=youtu.be


Bot do CS GO STRONG! - Hybrid1990 - 20-11-2020 12:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.