Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LeadMore.pl+strona www z pobieralnią-Czy się opłaca? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: LeadMore.pl+strona www z pobieralnią-Czy się opłaca? (/Temat-LeadMore-pl-strona-www-z-pobieralnia-Czy-sie-oplaca-138213)

Strony: 1 2


LeadMore.pl+strona www z pobieralnią-Czy się opłaca? - jupia12345 - 16-09-2016 22:15

Witam jeżeli założę stronę np.z grami do psp i linki przerobie w programie LeadMore.pl to wtedy idzie mniej więcej dużo zarobić na takim czymś czy już lepiej skracać linki np. w shorte.st,czy lepiej się nie bawić z tym bo i tak będą grosze z tego ? Big Grin


RE: LeadMore.pl+strona www z pobieralnią-Czy się opłaca? - twardy - 16-09-2016 22:20

Tutaj sprobuj:

http://wrozbita-maciej.pl/


RE: LeadMore.pl+strona www z pobieralnią-Czy się opłaca? - jupia12345 - 16-09-2016 22:37

Pytam tych co już są w temacie i ogarniaja leadmore czy shorte.st, chodzi mi o to czy z pomysłem idzie dużo zarobić i czy się opłaca. Wysmiewni lepiej niech się nie wypowiadają bo szkoda bezsensownych postów Smile


RE: LeadMore.pl+strona www z pobieralnią-Czy się opłaca? - Mikey - 16-09-2016 22:57

Nie.


RE: LeadMore.pl+strona www z pobieralnią-Czy się opłaca? - Vasaki - 16-09-2016 22:59

Dobrze więc ci odpowiem Smile

Zakładanie stron zawsze ma sens, tylko pytanie skąd chcesz czerpać traffic (użytkowników wchodzących na twoją stronę).

Jeżeli z social media/fora/komunikatory to przygotuj się na nakład pracy i niewiadome zyski ^^.
Jeżeli zaś z wyszukiwarek to przygotuj się na długotrwały proces zdobywania pozycji w nich oraz jeżeli nie masz o tym pojęcia to na duży wydatek gotówki na zlecenia dla innych pozycjonerów.


Mam nadzieje, że taka odpowiedz Cie usatysfakcjonuje kochany userku ^^


RE: LeadMore.pl+strona www z pobieralnią-Czy się opłaca? - trybulski - 17-09-2016 06:56

spróbuj - nawet jeśli nie zarobisz, to nabierzesz jakiegoś doświadczenia


RE: LeadMore.pl+strona www z pobieralnią-Czy się opłaca? - Matixio - 17-09-2016 07:20

Jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz :-P


RE: LeadMore.pl+strona www z pobieralnią-Czy się opłaca? - explrlz - 17-09-2016 07:31

Sam zarabialem kiedyś na swoich stronach i w czasach świetności strona potrafiła zarobić około 3000 netto na miesiąc. Czy to jest dużo czy mało dla Ciebie to nie wiem Wink BTW dzięki za podanie nowej niszy zainteresuje się nią ;D

Jeśli chodzi o to czy wybrać suby czy shorte - suby zawsze dadza Ci więcej Smile

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka


RE: LeadMore.pl+strona www z pobieralnią-Czy się opłaca? - dazy19 - 17-09-2016 08:42

dokładnie, jak kolega wyżej mówi Smile jeden dzień na subach wychodzi czasem jak miesiąc na skracaczu Smile


RE: LeadMore.pl+strona www z pobieralnią-Czy się opłaca? - trybulski - 17-09-2016 13:07

Dokładnie tak jak powiedział kolega. Jeśli nie spróbujesz to się NIGDY nie dowiesz. Każdy kto zarabiał lub zarabia w jakikolwiek sposób przez internet, zaczynał od zera. A jeśli nie każdy to na pewno większość.

Jeśli chodzi o nisze @[explrlz] to takich nisz jak ta są dziesiątki o ile nie setki czy tysiące.