Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zrobiony w bambuko... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zrobiony w bambuko... (/Temat-Zrobiony-w-bambuko-138211)



Zrobiony w bambuko... - kalutor - 16-09-2016 21:55

Ponieważ chciałem mieć dostęp do Strefy Wtajemniczonych, postanowiłem zakupić ów via SMS. Wysłałem w sumie dwa, aby pozyskać wymaganą ilość Forum Gold. Na moje konto po bardzo długim oczekiwaniu, wpłynęło 250 FG. Dzisiaj chciałem dostać się Strefy, ale bezskutecznie; z konta pobrano mi wymagane do tego celu 240 FG, ale nie uzyskałem dostępu. Ponowiłem próbę i otrzymałem komunikat, że mam za małą ilość FG, bo jedynie 10.
Czy mam czuć się koncertowo wydymany przez Administrację?

Może ktoś z Was umie coś zaradzić, podpowiedzieć? Proszę o pomoc.


RE: Zrobiony w bambuko... - Ascoran - 16-09-2016 21:59

Pisałeś do @[Admin]?
No właśnie...
Napisz i po sprawie...


RE: Zrobiony w bambuko... - nicooo - 16-09-2016 21:59

Ciężko napisać do admina i wyjaśnić?Uwierz,że administracja niema na celu cie "dymać"


RE: Zrobiony w bambuko... - kalutor - 16-09-2016 22:13

Napisałem do Administracji, ale jeśli czas oczekiwania na odpowiedź ma być równy oczekiwaniu na FG, o które musiałem prawie żebrać, to nie chciałbym doczekać się wyjaśnień, będąc na emeryturze...


RE: Zrobiony w bambuko... - Admin - 17-09-2016 07:53

Tak bywa kiedy człowiek który wykupuje dostęp do działu jest ślepy i mimo tego że dostęp otrzymał automatycznie po zakupie to nie pofatyguje się aby odświeżyć stronę główną... lepiej wylać swoje żale bo przecież dał parę fg i mu się należy, naprawdę kulutor musisz mieć sporo problemów osobistych skoro wszędzie Cię dymają... więcej usług nie najlepiej nie zamawiaj w przyszłości, jak widać nie są one dla wszystkich.

ps. wnioskuję również, że za parę godzin rozpoczynasz emeryturę bo na reakcje jakiegokolwiek zapytania w moim kierunku nigdy nie czekałeś dłużej, życzę spokojnej starości, choć po tym co widzę zwoje już są mocno przegrzane...


Zrobiony w bambuko... - Admin - 17-09-2016 07:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.