Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - problem z domenami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Facebook - problem z domenami (/Temat-Facebook-problem-z-domenami-138195)



Facebook - problem z domenami - fejQ - 16-09-2016 12:49

Witam. W skrócie spamuję linkami z Leadmore w wiadomościach na Facebooku.

Linki z leadmore mam podpięte pod domeny z serwisu prv.pl sa to konkretnie domeny z rozszerzeniem np opx.pl htw.pl pev.pl itp

wszystko smigało jak należy jednak od dziś FB blokuje mi linki, zmieniałem domeny ale po 5 wiadomościach portal uznal to znowu jako treść niedozwoloną (również na zupelnie nowym profilu na FB)

Co może być przyczyna i jak to ominąć?


RE: Facebook - problem z domenami - Mirror - 16-09-2016 12:54

Jeden z użytkowników napisał kilka dni temu w jakimś wątku kilka mądrych zdań. Tak więc Facebook bardzo lubi przyjazne linki. Takie, które już się pojawiały w czeluściach internetu.(YouTube itd) Takowe linkowanie traktuje polubownie i z przymrużeniem oka. Smile


RE: Facebook - problem z domenami - imanust - 16-09-2016 12:59

Moim zdaniem Twoje linki zostały zgłoszone przez użytkowników facebooka i to, że po prostu wklepiesz przekierowanie z domeny prv.pl na Twoj ref link z leadmore nic tu nie da ponieważ boty facebookowe przechodzą po redirectach do finalnej domeny a Twój ref link jest prawdopodobnie oflagowany i uznawany za podejrzany lub niebezpieczny.
Jest na to jeden sposób, musisz sobie napisać kod który oszuka boty facebookowe i nie wyświetli im Twojego ref linku tylko np. google.com.


RE: Facebook - problem z domenami - mateusz68 - 16-09-2016 23:22

Ja polecam skorzystać z treepay. Napisz do Nikodema i rozwiąże ci problem blokowania domeny. Sam miałem podobny i mi pomógł.


RE: Facebook - problem z domenami - fejQ - 19-09-2016 10:32

kurde nic nie pomaga ;/

z początku zmieniałem linki z LM i dodatkowo stawialem nowe domeny, nie pomagało...

więc wpadłem na pomysł, aby stworzyć prostą stronę WWW w jakiś darmowych kreatorach, gdzie zamieszczałem przycisk "pobierz" przekierowujący do linku z LM i to też nie działa ;/

ma ktoś jakieś pomysły? Dodam, że nie mam zbyt wielkiej wiedzy informatycznej


RE: Facebook - problem z domenami - Toskan - 19-09-2016 10:49

Sproboj bloggera zrobic skracacz. (Na forum jest instrukcja)


RE: Facebook - problem z domenami - fejQ - 19-09-2016 10:51

można prosić link do tej instrukcji??

wiem, że mogę sam poszukać, ale skoro wiesz, że takie coś jest na forum to poprosze o link


RE: Facebook - problem z domenami - Toskan - 19-09-2016 10:58

http://zarabiam.com/Temat-Blogger-blogspot-jako-twoj-skracacz-i-hosting-125090