Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masowe zakładanie nowych kont facebook ! ! ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Masowe zakładanie nowych kont facebook ! ! ! (/Temat-Masowe-zakladanie-nowych-kont-facebook-138187)



Masowe zakładanie nowych kont facebook ! ! ! - MrDream - 16-09-2016 01:20

Siema!
Mam problem z zakładaniem nowych kont na facebooku. Na początku działałem tylko na kartach incognito, co chwilę zmieniałem IP i założyłem tak może z 10 kont. Później zaczęła już przy rejestracji wyskakiwać od razu weryfikacja telefonem :/ mniej więcej jedno konto na dzień mogę zrobić, a przy kolejnym już cały czas chcą telefon :/ Korzystałem przez płatne proxy, tor browser i nic nie pomogło. Ktoś ma jakiś pomysł co bym mógł jeszcze pozmieniać? Jestem zupełnym amatorem w tej dziedzinie, więc proszę o chociaż minimalne naprowadzenie


Pytanie numer dwa - znacie jakąś AKTUALNIE działającą stronkę, żeby przejść przez weryfikacje sms bez konieczności zakupu starterów?


Dzięki wielkie za pomoc! Rolleyes


RE: Masowe zakładanie nowych kont facebook ! ! ! - DT82 - 16-09-2016 04:30

U mnie wystarczy że korzystam z incognito i czyszczę ciasteczka (ccleaner) po każdym wylogowaniu i wszystko jest ok.


RE: Masowe zakładanie nowych kont facebook ! ! ! - dazy19 - 16-09-2016 06:43

Mozesz zaopatrzyć sie w virtual boxa albo zrobic nowy profil uzytkownika, albo aplikacje TEXTPLUS i bedziesz mial nielimitowane numery usa Smile


RE: Masowe zakładanie nowych kont facebook ! ! ! - jedi.k - 16-09-2016 09:52

Ostatnio lipa na fejsie, więc przyda się - dzięki chłopaki, reput leci Wink


RE: Masowe zakładanie nowych kont facebook ! ! ! - bankrol - 16-09-2016 12:15

tak jak ktoś wyzej juz napisał, cookisy i fingerprint, nie wyczyściłeś to face od razu Cię wyczaił, sama zmiana IP nie wystarczy.