Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrócone linki w autosurfach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Skrócone linki w autosurfach (/Temat-Skrocone-linki-w-autosurfach-138128)



Skrócone linki w autosurfach - maniek19 - 14-09-2016 12:32

Witam. Jeżeli umieszczę swoje skrócone linki w autosurfach typu otohits.com, 10khits.com itd itd, to czy dzięki temu mogę liczyć na wyświetlenia? Takie, które oczywiście poleci kasa w shorcie Big Grin Wiem, że może nie wszystkie zaliczyć, ale czy jest to możliwe? Czy jedynie w hitleapie takie coś funkcjonuje?


RE: Skrócone linki w autosurfach - twardy - 14-09-2016 12:37

Nie. Kto ci bedzie na autosurfie klikal w skip ad? xD


RE: Skrócone linki w autosurfach - DzejkobPL - 14-09-2016 12:42

(14-09-2016 12:37)twardy napisał(a):  Nie. Kto ci bedzie na autosurfie klikal w skip ad? xD
Dokładnie.


RE: Skrócone linki w autosurfach - maniek19 - 14-09-2016 14:04

To polecicie mi jakiś sposób, dzięki któremu mógłbym wbijać wyświetlenia shorta? Jest jakiś sposób niewykrywalny/ Big Grin


RE: Skrócone linki w autosurfach - dazy19 - 14-09-2016 14:11

Mozesz sprobowac banner adf.ly na pelnym skrypcie strony + iframe + autosurfy kiedys tak sie dalo (wejscie od 30 - 40 sekund )


RE: Skrócone linki w autosurfach - wiesiek - 14-09-2016 15:02

niektóre coś tam nabijaja kasę za samo wyświetlenie bez klikania a adskip ale najczęściej są to scamy a jak nie to znają temat i banuja.


RE: Skrócone linki w autosurfach - twardy - 14-09-2016 15:05

(14-09-2016 14:04)maniek19 napisał(a):  To polecicie mi jakiś sposób, dzięki któremu mógłbym wbijać wyświetlenia shorta? Jest jakiś sposób niewykrywalny/ Big Grin

Umieszczasz w skroconym linku cos co ludzie chca obejrzec. Wrzucasz takiego linka na yt czy facebooku