Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza (/Temat-Darmowa-domena-rozbudowa-zaplecza-138124)

Strony: 1 2 3 4


RE: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - barti.karti323 - 04-10-2016 08:49

No to kaplica. Przejrzałem panel cba i dla mnie to jest jak przesiadka z opla do malucha. W najbliższym czasie skorzystam z promocji na hosting na nazwa.pl - na hostingerze mam za duże straty przez te padanie strony.


RE: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - rachman - 04-10-2016 13:36

Domenę jak chcesz na dłużej niż rok to kupuj gdzie indziej, nie bierz na nazwa.pl - tam Cię dorżnie przedłużenie i wyjdzie drożej. Kup gdzieś i sobie podepnij.


RE: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - Researcher - 04-10-2016 19:48

w home.pl masz za 1,22 miesiecznie + domeny za darmo
az.pl podbnie

http://www.hostingrank.pl/


RE: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - barti.karti323 - 05-10-2016 09:34

Wziąłem domenę na rok na nazwa.pl, bo tam była promocja, więc po co mam teraz przechodzić na home.pl czy na az.pl?
Na dodatek wczoraj wykupiłem w promocji hosting, więc już po ptokach Big Grin


RE: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - adasiko.94 - 06-10-2016 13:51

A jak wyglądają przedłużenia na home, nazwa i az? Które z nich na dłuższą metę bardziej się opłaca? Wink


RE: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - grzesiu.biegaj - 06-10-2016 14:02

Dobre pytanie - sam jestem ciekaw jak wygląda takie porównanie


RE: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - rachman - 06-10-2016 16:37

Wg cenników odpowiednio odnowienia masz za: home 121,77 zł / nazwa 123 zł / az 109,47 zł więc drożej niż w innych hostingach gdzie nie masz nawet promocji na domeny. Wiadomo że muszą na czymś odbić a jak złapią już klienta i regulaminem stworzą sytuację że domeny nie będziesz mógł przenieść po roku gdzie indziej to sobie odbiją darmowość domeny.
Ceny standardowe bez promocji np. w moim hostingu to ok. 12 zł za .pl a odnowienie ok. 50 zł.
Jak zakładasz stronę na rok to brać darmówkę ale jak dłużej to wychodzi drożej.


RE: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - kyniu - 06-10-2016 18:00

Na OVH masz tanie domeny, ja mam jeszcze na aftermarket


RE: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - barti.karti323 - 11-10-2016 11:50

rachman, w moim przypadku, czy jeśli skorzystałem z promocji na rok, to równie dobrze po roku mogę zrezygnować z dalszej opłaty i równie dobrze przejść gdzie indziej - aczkolwiek nie mam pojęcia co będzie za rok Wink


RE: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - rachman - 11-10-2016 12:18

@barti.karti323 to zależy od warunków zawartych w regulaminie. Najpewniej możesz zrezygnować z opłaty dalszej ale jednocześnie stracisz domenę. Czy możesz ją przenieść i przedłużyć u innego usługodawcy to tylko regulamin promocji reguluje. Rzadko zdarza się by można było po okresie promocji uciec z domeną do innego usługodawcy bez przynajmniej jednorazowego przedłużenia - to jest nie opłacalne dla firmy. Chcesz mieć pewność to przeczytaj regulamin... a z życia znam temat więc pewnie będziesz musiał o to dopytać supportu bo regulamin wprost tego nie określi tak by to było oczywiste Wink