Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza (/Temat-Darmowa-domena-rozbudowa-zaplecza-138124)

Strony: 1 2 3 4


Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - barti.karti323 - 14-09-2016 10:18

Cześć,
myślę, żeby troszkę rozbudować zaplecze do testów i nigdy w zasadzie nie interesowałem się tym, bo wolałem od razu przeznaczyć pieniądze na coś lepszego. Więc mam pytanie do Was - jakie znacie najlepsze darmowe hostingi?


RE: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - trybulski - 14-09-2016 10:21

@[barti.karti323]

cba.pl
hostinger
tumblr.com
wordpress.com
weebly.com
livejournal.com
wix.com
blox.pl


RE: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - adasiko.94 - 14-09-2016 10:56

Też podłanczam się do pytania - gdzie znajdę darmowe domeny typu .pl lub .tk?


RE: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - glukos - 14-09-2016 12:02

jak dla mnie hostinger jest jednym z najlepszych serwisów hostujących. Posiadam na tym serwisie aktualnie 3 strony i jeszcze nigdy nie miałem z nim problemów. Jeden z niewielu hostingów, w którym w łatwy sposób można zmienić wpisy CNAME, co jest bardzo przydatne np. w celu podpięcia pasażu handlowego dla systemu partnerskiego bankier.pl .
Jedyny minus to długa odpowiedź ze strony osób z serwisu na pytania, bądź problemy.


RE: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - rachman - 14-09-2016 12:12

hostinger w wersji darmowej jak masz więcej niż kilkadziesiąt odwiedzin pada jak komar pod laczkiem.
Darmowe pl daje home teraz jeśli dobrze pamiętam, pełno spamu po skrzynkach ślą więc sprawdz maile pewnie coś masz albo na forum będzie w promocjach Wink Niemniej po roku odnowić taką domenę się zazwyczaj nie opłaca. Stawiać zaplecze na rok? Jak stawiać to z długoplanowym terminem myślę a nie zabawa co rok od nowa w seło...


RE: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - trybulski - 14-09-2016 12:18

@[adasiko.94] może nie za free, ale prawie za darmo (po 1 zł) możesz kupić na nazwa.pl czy strefa.pl

@[glukos] to naprawdę dobry hosting ten hostinger


RE: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - barti.karti323 - 16-09-2016 09:32

A ile trzeba czekać na opublikowanie strony?

I jak to zrobić? Wystarczy zapisać szablon i czekać na zmianę DNS tak jak ten komunikat wyświetla czy coś jeszcze trzeba zrobić?
[Obrazek: b4e60a3ab1cc4f67bb1f29c25e2634a1.png]


RE: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - adasiko.94 - 16-09-2016 10:24

@trybulski
dobra, zaraz ogarnę temat, dzięki bro!


RE: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - rachman - 16-09-2016 11:41

Odświeżenie DNS trwa jak napisali nawet 24 godziny.


RE: Darmowa domena = rozbudowa zaplecza - barti.karti323 - 16-09-2016 14:23

@rachman
Problem polega na tym, że ja swoją stronę postawiłem w środę wieczorem i do dzisiaj nie ma jej opublikowanej. Dlatego pytam, o co może chodzić