Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Obsługa Płatności Internetowych (/Forum-Obsluga-Platnosci-Internetowych-404)
+----- Dział: HotPay (/Forum-HotPay-405)
+----- Wątek: HotPay.pl - polski agregator płatniczy (/Temat-HotPay-pl-polski-agregator-platniczy-138106)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - :-) - 23-09-2016 19:49

Może wprowadzicie powiadomienia email o kazdej nowej platnosci?


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Kleju93 - 24-09-2016 01:17

Brakuje mi kilku opcji, które oferuje Wasza konkurencja, a mianowicie:
- utworzenie prefixu z możliwością wybrania wszystkich numerów na jednej usłudze (profitsms.pl ma takie rozwiązanie, tj. podaję treść smsa np. KDW.COSTAM, zaznaczam kilka numerów premium, np. 7155, 7255, 7355, 7455 i od razu mam dostęp do usługi na kilku różnych numerach premium)
- możliwość wysłania własnej odpowiedzi ze skryptu na mojej stronie na wysłanego smsa (w Homepay.pl nazywają to "SMS bezobsługowy", tj. podczas tworzenia usługi wybieram, że ma być to sms bezobsługowy, zaznaczam też własną treść smsa zwrotnego z pliku wejściowego, podaję link do pliku, który na który mają być wysyłane powiadomienia o smsie i jak ktoś wyśle sms, to homepay wysyła powiadomienie na mój serwer z danymi nadawcy i smsa, a mój serwer po zweryfikowaniu źródła informacji wysyła treść smsa zwrotnego do homepay, a homepay odsyła tę treść do wysyłającego sms premium)

//edit
brakuje mi też stawki 0,5 PLN netto

//edit2
jednak nie potrzebuję aż tak bardzo smsa premium ze stawką 0,5 PLN netto


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - hanyse - 26-09-2016 10:39

Czy w przyszłości planujecie wprowadzenie płatności przez PaySafeCard? Oraz jeśli są już takie plany, to prowizja będzie w jakich granicach?


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Mauorycy - 26-09-2016 11:05

(26-09-2016 10:39)hanyse napisał(a):  Czy w przyszłości planujecie wprowadzenie płatności przez PaySafeCard? Oraz jeśli są już takie plany, to prowizja będzie w jakich granicach?

Myślę, że nie planują, bo to nie jest przedszkole tylko profesjonalny agregator płatniczy.. Big Grin


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - hanyse - 26-09-2016 14:39

Idąc tym tropem wiele sklepów udostępniając kupowanie przez psc staje się przedszkolem? Dla sprzedawcy liczy się zysk. Ważne że się pieniądze zgadzają, a nie z jakiej metody pochodzą. Wracając jeszcze do przedszkola, idąc dalej twoim tokiem myślenia udostępniając płatność przez sms to już są przedszkolem, więc nie zaszkodzi to im wizerunku.


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Leaders - 26-09-2016 17:29

(26-09-2016 10:39)hanyse napisał(a):  Czy w przyszłości planujecie wprowadzenie płatności przez PaySafeCard? Oraz jeśli są już takie plany, to prowizja będzie w jakich granicach?
Planujemy, będzie na pewno Smile I to już niebawem.

(26-09-2016 11:05)Mauorycy napisał(a):  Myślę, że nie planują, bo to nie jest przedszkole tylko profesjonalny agregator płatniczy.. Big Grin
Profesjonalny, więc także przedszkolaków trzeba zadowolić... Cool


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - aero2 - 28-09-2016 19:57

Ktoś już otrzymał reklamacje za SMS jak to wygląda w praniu?
Bo trochę odstrasza ta nowa opcja promujących fake content.


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Kleju93 - 01-10-2016 20:27

HotPay.pl napisał(a):Jeżeli przelew został wykonany poprawnie, Twoje konto zostanie aktywowane w ciągu maksymalnie 1 dnia roboczego.

Przelew został wykonany 28.09.2016 z mBanku na konto w ING, a konto o ID 254 nie zostało aktywowane.


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Leaders - 03-10-2016 14:23

@[Kleju93], konto zostało aktywowane. Dzięki wielkie za propozycje.


RE: HotPay.pl - polski agregator płatniczy - Mikey - 03-10-2016 17:12

Skoro wprowadzacie płatności psc, to moze pomyslicie o platnosciach bankowych ?pokerface