Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak tworzyć bloga PPA i pozycjonować aby uniknąć bana od Google? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Jak tworzyć bloga PPA i pozycjonować aby uniknąć bana od Google? (/Temat-Jak-tworzyc-bloga-PPA-i-pozycjonowac-aby-uniknac-bana-od-Google-138104)



Jak tworzyć bloga PPA i pozycjonować aby uniknąć bana od Google? - Nikola Tesla - 13-09-2016 19:45

Google ostatnio stało się bardziej upierdliwe niż zwykle i co polecacie zrobić przy zakładaniu świeżego bloga aby nie został on zbanowany albo zafiltrowany na wszystkich frazach za pół roku? Od razu mówię, że content to nie hacki. Mojej autorskiej treści w każdym artykule to max 50 słów. Reszta to opis z jakiejś randomowej bądź oficjalnej strony 'produktu', który promuję. Ile polecacie przykładać tagów na każdy post? Przyłożę także kilka naturalnie wyglądających backlinków oraz ponabijam sobie fanów na social media itp, aby pokazać googlom, że "coś się dzieje". Hehe. Działam na wordpressie ofkors. Co możecie doradzić, forumowi seowcy? Smile


RE: Jak tworzyć bloga PPA i pozycjonować aby uniknąć bana od Google? - FenrirX - 19-09-2016 17:13

Zgadzam się


RE: Jak tworzyć bloga PPA i pozycjonować aby uniknąć bana od Google? - Damkofr - 19-09-2016 22:48

Nie ściągaj opisów z randomowych stron bo dostaniesz za duplikat. Pisz swoje autorskie posty które mają z 300 słów. Ewentualnie możesz zespinowac artykuły z innych stron.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Jak tworzyć bloga PPA i pozycjonować aby uniknąć bana od Google? - Researcher - 04-10-2016 20:28

Ile myślisz, że będziesz w stanie wyciągnąć z takiej działaności ?


RE: Jak tworzyć bloga PPA i pozycjonować aby uniknąć bana od Google? - dream* - 30-10-2017 14:21

50 autorskich słów a reszta duplicate content to trochę mało Sad
poczytaj o tym i spróbuj opisywać produkty własnymi słowami, poza tym opisem ze strony producenta nikt jeszcze nikogo nie zachęcił do kupna. Moim zdaniem już lepiej pisac niby własną opinię niż kopiować. no i minimum 300-500 słów autorskiego tekstu. Inaczej może bana nie załapiesz ale na bank nie wybijesz się w google.


RE: Jak tworzyć bloga PPA i pozycjonować aby uniknąć bana od Google? - ferror90 - 19-01-2019 21:48

Tylko unikalny content po 3000-4000 znaków. Lepszy serwis z 4-5 takimi artykułami jak 100 artykułów po 300 znaków.
Później takie blogi podlinkuj z seopilota i gwarantuję, że Google Cię będzie uwielbiać. Pamiętaj o fanpage i google+ dla każdego bloga. Unikalne adresy IP (najlepiej hosting seo).


RE: Jak tworzyć bloga PPA i pozycjonować aby uniknąć bana od Google? - Dorozkowicz - 09-01-2023 12:13

Lepiej nie kraść opisów, bo Google się kapnie. Albo chociaż pobaw się w redagowanie opisów, które pobierasz, żeby nie były identyczne.

Czy Google nadal wlepia takie kary? Ja nie spotkałem się z czymś takim!