Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Używasz Jutro (Poniedziałek LRC PRO)? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Używasz Jutro (Poniedziałek LRC PRO)? (/Temat-Zamkniety-Uzywasz-Jutro-Poniedzialek-LRC-PRO-13810)

Strony: 1 2


RE: Używasz Jutro (Poniedziałek LRC PRO)? - Dominator - 19-09-2010 19:34

@Bartuś - tak to z nami bywa - bo byliśmy pewni że jak kupimy to "Ja będę mieć iPoda", kupiłem i nic, za każdym razem na restocku mam ten błąd "-314", nie opłacało się kupić ...


RE: Używasz Jutro (Poniedziałek LRC PRO)? - BartuS - 19-09-2010 19:37

(19-09-2010 19:34)Dominator napisał(a):  @Bartuś - tak to z nami bywa - bo byliśmy pewni że jak kupimy to "Ja będę mieć iPoda", kupiłem i nic, za każdym razem na restocku mam ten błąd "-314", nie opłacało się kupić ...

To napisz do EnEsCe, że masz co restock taki błąd. Ja już nim lecę 6 restock i ani razu nie miałem tego błędu...


RE: Używasz Jutro (Poniedziałek LRC PRO)? - Dominator - 19-09-2010 19:39

@Bartuś, OK Dzięki


RE: Używasz Jutro (Poniedziałek LRC PRO)? - Nayare - 20-09-2010 08:53

EJ ludzie, przeciez nie kazdy uzywa LRC, jest jeszcze przeciez darmowa wersja Extreme Redeemera, ktory ma co 3sekundowe powiadomienie, przeniesienie na PTZplace i dzialajacego autofilla na logowanie oraz dane. Wersja PRO ma 1sekundowe odswiezanie i jeszcze jakies bajery w stylu LRC, ktore i tak sa malo potrzebne. Nie place za niego, a i tak wygrywam dzieki niemuSmile


RE: Używasz Jutro (Poniedziałek LRC PRO)? - paskur - 20-09-2010 08:58

nie, bo nie mam ;p


RE: Używasz Jutro (Poniedziałek LRC PRO)? - Admin - 20-09-2010 09:29

(20-09-2010 08:53)Nayare napisał(a):  EJ ludzie, przeciez nie kazdy uzywa LRC, jest jeszcze przeciez darmowa wersja Extreme Redeemera, ktory ma co 3sekundowe powiadomienie, przeniesienie na PTZplace i dzialajacego autofilla na logowanie oraz dane. Wersja PRO ma 1sekundowe odswiezanie i jeszcze jakies bajery w stylu LRC, ktore i tak sa malo potrzebne. Nie place za niego, a i tak wygrywam dzieki niemuSmile

Jesli uwazasz automatyczne wybieranie nagrod za "niepotrzebne" to jestem w glebokim szoku.


RE: Używasz Jutro (Poniedziałek LRC PRO)? - Nayare - 20-09-2010 09:39

Jakos przy tych 6 wygranych nagrodach nie bylo mi to potrzebneTongue No moze, jezeli polujesz na Nano, albo Shuffle, czyli cos z nizszej polki.


RE: Używasz Jutro (Poniedziałek LRC PRO)? - Dominator - 20-09-2010 14:11

chłopaki - dajcie linka do extreme redemeera


RE: Używasz Jutro (Poniedziałek LRC PRO)? - Nayare - 20-09-2010 14:40

http://extreme-redeemer.com/


[Zamknięty]Używasz Jutro (Poniedziałek LRC PRO)? - Killer - 18-05-2011 11:46

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.