Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
*** [wykonam] *** teksty dla twojej strony internetowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: *** [wykonam] *** teksty dla twojej strony internetowej (/Temat-wykonam-teksty-dla-twojej-strony-internetowej-138086)

Strony: 1 2


*** [wykonam] *** teksty dla twojej strony internetowej - trybulski - 13-09-2016 10:44

Dzień dobry.

Mam do zaoferowania stworzenie tekstów dla Twojej strony internetowej/www.

100 unikalnych tekstów od 300 do 1000 słów każdy to koszt zaledwie 200 zł.

Tematykę oraz język tekstów możesz określić samodzielnie.



100 tekstów - 200 zł (wychodzi po 2 zł za tekst)
50 tekstów - 105 zł (wychodzi po 2,1 zł za tekst)
20 tekstów - 44 zł (wychodzi po 2,2 zł za tekst)
10 tekstów - 23 zł (wychodzi po 2,3 zł za tekst)
5 tekstów - 12 zł (wychodzi po 2,4 zł za tekst)



300 słów to ponad 2000 znaków.


Można zamawiać mniej lub więcej tekstów, w zależności od własnych potrzeb.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszam do zadawania pytań na PW bądź tutaj w temacie.



RE: *** [wykonam] *** teksty dla twojej strony internetowej - Xaimeer - 13-09-2016 17:14

Jaka tematyka tych tekstów?


RE: *** [wykonam] *** teksty dla twojej strony internetowej - trybulski - 13-09-2016 17:17

@[Xaimeer] informacja (odpowiedź na Twoje pytanie) znajduje się w pierwszym poście, rozpoczynającym temat

"Tematykę oraz język tekstów możesz określić samodzielnie."

to znaczy, że jeśli chcesz teksty na temat pożyczek,
to będą to teksty na temat pożyczek

jeśli chcesz teksty na temat zarabiania,
będą to teksty na temat zarabiania

itd....


RE: *** [wykonam] *** teksty dla twojej strony internetowej - trybulski - 18-09-2016 12:58

Dla pierwszej osoby, która zamówi 100 tekstów, 50 gratis.


RE: *** [wykonam] *** teksty dla twojej strony internetowej - trybulski - 20-09-2016 05:47

Jak uważacie? Czy powinienem na próbę dać jednemu z tutorów, powiedzmy 20-30 tekstów na temat, który on sam określi?

Wiem, że tutorzy są od recenzji poradników i nisz, ale może jest potrzeba aby zrecenzować tą usługę? Jak uważacie?

@[piotrekprorok] , @[MLN] , @[nitram] , @[Majka] , @[yazir] , @[Klin]

Co Wy na to?


RE: *** [wykonam] *** teksty dla twojej strony internetowej - nitram - 20-09-2016 06:03

Możesz tak zrobić a może lepiej dać mniej tekstów za niższą cenę, rzadko kto potrzebuje od razu 100 tekstów, daj 5-10 tekstów za powiedzmy 10 zł czy tam 20 zł. A jeśli bardzo chcesz to chętnie przygarnę do recenzji a nawet zapłacę jak będą to na prawdę dobre artykuły. (Po tematykę możesz się zgłosić na PW do mnie.)
Jak dla mnie cena 2 zł za artykuł min 300 słów to dobra cena a już za artykuł 500-1000 słów za 2 zł to kosmos. Tylko to o czym wspomniałem wyżej, raczej nikt tak od razu nie jest skłonny wydać 200 zł.

P.S. Nie podbijamy tematu tak często.


RE: *** [wykonam] *** teksty dla twojej strony internetowej - MaLiN - 20-09-2016 07:15

@[trybulski] Wiadomo, że po recenzji będziesz bardziej wiarygodny i ktoś chętniej zakupi od Ciebie tą usługę. Jednakże zastanawia mnie jak często robisz artykuły po te 1000 słów a ile po 300. Bo teoretycznie są wliczone w tą samą cenę, jak dobrze zrozumiałem. Czy to już zależy od samego Ciebie, czy zleceniodawcy?


RE: *** [wykonam] *** teksty dla twojej strony internetowej - trybulski - 20-09-2016 09:32

@[nitram] napisałem na PW, podbijać tak często nie będę Smile

@[MLN] wszystkie teksty mają minimum 300 słów a maksimum ponad 1000: jedne są krótsze, inne dłuższe Smile jednak jeśli kupujący zażyczy sobie teksty krótsze lub dłuższe, to takie będą Smile


RE: *** [wykonam] *** teksty dla twojej strony internetowej - ludek1111 - 20-09-2016 13:29

Gdyby była możliwość wystawienia aukcji na allegro to bym się skusił.


RE: *** [wykonam] *** teksty dla twojej strony internetowej - trybulski - 21-09-2016 08:20

@[ludek1111] To jest oferta specjalna dla zarabiam.com Smile
i raczej nigdy nie pojawi się na allegro, bynajmniej nie w takich cenach

jeśli mi nie ufasz, a chcesz więcej tekstów, to na początek weź 10 tekstów za 23 zł (wychodzi po 2,3 zł za tekst) lub 5 tekstów za 12 zł (wychodzi po 2,4 zł za tekst).