Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Studia marketing internetowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Studia marketing internetowy (/Temat-Studia-marketing-internetowy-138043)

Strony: 1 2


Studia marketing internetowy - dazy19 - 12-09-2016 07:50

Witam , chcialbym poswyzszyc swoje kwalifikacje odnosnie marketingu w necie i znalazlem studia kierunkowe zaoczne w tym kierunku. Beda na nich poruszane tematy :
badania e-marketingowe
analityka internetowa
zarządzanie wizerunkiem firmy w Internecie
kampanie reklamowe
E-biznes
Google marketing
media społecznościowe
pozycjonowanie stron www

Co sadzicie o takim kroku? Chodzil ktos na takie cos ? Tongue


RE: Studia marketing internetowy - Itaru - 12-09-2016 09:23

Podlaczam sie do pytania bo tez planuje cos podobnego Big Grin


RE: Studia marketing internetowy - trybulski - 12-09-2016 14:39

hmmm, gdybym miał taką możliwość, to na pewno bym skorzystał z tego typu studiów

myślę, że to dobry kierunek

pod warunkiem, że zajęcia będą prowadzić praktycy lub praktycy i teoretycy ale nie tylko i wyłącznie sami teoretycy

tak więc warto sprawdzić, kto będzie prowadzić zajęcia i dowiedzieć się kim są te osoby i jakie mają doświadczenie w branży Smile


RE: Studia marketing internetowy - Czaq - 12-09-2016 16:23

W jakim miescie takie studia funkcjonuja? Moim zdaniem bardziej ciekawe i dobre!


RE: Studia marketing internetowy - twardy - 12-09-2016 16:25

To jakas lepsza szkola? W wiekszym miescie? Bo jak to jest jakas Wyzsza Szkola Magii, Czarodzeistwa i Gotowania na Parze w Pipidowce Malej... do tego zaocznie... To koniec koncem moze sie okazac strata pieniedzy i czasu.


RE: Studia marketing internetowy - dazy19 - 12-09-2016 16:47

(12-09-2016 16:23)Czaq napisał(a):  W jakim miescie takie studia funkcjonuja? Moim zdaniem bardziej ciekawe i dobre!
Sochaczew http://sochaczew.edu.pl/studia-wyzsze/marketing-internetowy,ws61.html

(12-09-2016 16:25)twardy napisał(a):  To jakas lepsza szkola? W wiekszym miescie? Bo jak to jest jakas Wyzsza Szkola Magii, Czarodzeistwa i Gotowania na Parze w Pipidowce Malej... do tego zaocznie... To koniec koncem moze sie okazac strata pieniedzy i czasu.

Nie wiem czy to jest jakieś większe miasto Tongue ale tez nie mieścina :3 szkoła cieszy się dość dobrą renomą w okolicy lecz trudno powiedzieć bo żaden znajomy tam nie chodził Tongue


RE: Studia marketing internetowy - szykiryki - 12-09-2016 17:51

Na studiach, na ekonomii, miałam przez rok zajęcia z biznesu elektronicznego i badań marketingowych.
Nie dowiedziałam się niczego czego bym wcześniej nie wiedziała... ALE, to oczywiscie zależy od prowadzącego Smile.
Ja akurat studiowałam na uniwerku gdańskim, więc teoretycznie powinno być dobrze, praktycznie- książki, sterty materiałów koniecznych do opanowania na egzamin i tyle.

Moja rada. Większość uczelni, specjalizacji ma swoje fora/grupy na FB. Zorientuj się wśród studentów czy zajęcia to typowa gadanina, czy rzeczywiście będą podchodzić do tematów w taki sposób, być mógł to później wykorzystać.


RE: Studia marketing internetowy - daniel42na - 12-09-2016 18:22

Brzmi jak kolejny wabik i gówno-kierunek, który swoją fajnością łatwością i przyjemnością złupi kasę na ludziach i straci czas ludzi łudzących się iż może mieć jakiekolwiek znaczenie na rynku pracy.
Nie hejtuję "bo tak", swego czasu sam dałem się na coś podobnego nabrać, nie ma czegoś takiego jak "hihiih jak pszyjemnie to studiować i potem kosić parę tysi". No pain, no gain.


RE: Studia marketing internetowy - dazy19 - 12-09-2016 20:01

Dzięki za rady Smile z tego co sie dowiedziałem to lepiej wykupić sobie dobrej jakości kursy pozycjonowania w internecie bo to" tylko teoria bez zastosowan w praktyce " Sad coś polecicie dobrego i konkretnego dla średnio zaawansowanych ? Tongue


RE: Studia marketing internetowy - rachman - 12-09-2016 20:13

Bez okresu próbnego lub wersji demo ciężko wyczuć czy to wabik czy coś przyszłościowego Wink
Idź może mają ulotki, dni otwarte czy coś, może zaczaj się na studentkę - wciągnij do baru na browarka czy kawkę i wyczujesz temat i czy to nie pompowanie czesnego na jeleniach nie mających pojęcia o temacie którym wystarczy coś podrzucić i będą ochać i achać Wink Jak dadzą inżynierkę po tym to jest już jakaś nadzieja na powagę kierunku inaczej obstawiam łapankę dla mamony Smile