Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com (/Temat-SatoshiWars-zarabiaj-satoshi-grajac-w-gre-RPG-www-satoshiwars-com-138039)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - ThunderEagle - 19-09-2016 10:25

Jakaś aktualizacja, ktoś coś więcej wbił Smile?


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - Magisterek - 19-09-2016 20:43

Level Progress

Level: 4
Balance: 0.00001800
Gold: 68.25
Energy: 0
Experience: 836
Needed to Level: 206 EXP

Equipped Item


Cloud Security

Attack: 2
Defense: 2

u mnie tak sobie leci


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - Robson19 - 19-09-2016 21:17

LV 7
Kopalnia ulepszona do 2 lv
atak 2
def 3
81 refow


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - rachman - 19-09-2016 21:52

Jak zwiększyć Attack/Defense? Na tej zakładce nie mam nic klikalnego, nie wiem czy przeglądarka się spaprała czy co?


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - Robson19 - 19-09-2016 21:54

niewiem czy to cos daje kipillem na poczatku i nie zauwazyłem zmian by cos szybciej szło


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - rachman - 19-09-2016 22:13

Acha, ale gdzie to w ogóle kupiłeś? Jak kupiłem jedną kopalnię ale nie wiem czy coś dodaje bo nie zapamiętałem ile miałem...


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - Magisterek - 19-09-2016 22:23

ItemShop o ile dalej sa, bo ja wykupilem wszystko, ale tak nic narazie nie daje, jakby cos mi to dodawalo dam znac


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - Robson19 - 19-09-2016 22:29

kupiłes wszystko ale tylko jednen item mozesz załorzyc Smile wydaje mi sie ze nie dodaje innych itemow


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - kanibal54d - 20-09-2016 12:57

Itemy są narazie zbędne, ale również wykupiłem najdroższy ( jest bardzo tani), bo może później cena skoczyć.

Mój wynik po kilku dniach Smile

[Obrazek: eeS8pqe.png]


RE: SatoshiWars - zarabiaj satoshi grając w grę RPG!! - www.satoshiwars.com - rachman - 28-09-2016 20:08

Ktoś coś wypłacał? Ostatnia zakładka misji nie ma ani jednej misji? Odblokowało mi ją na 10 levelu a tam pusto...