Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niezweryfikowany PayPal i zakup. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Niezweryfikowany PayPal i zakup. (/Temat-Niezweryfikowany-PayPal-i-zakup-138024)



Niezweryfikowany PayPal i zakup. - PaulRcootiC - 11-09-2016 17:17

Cześć, założyłem paypala na fałszywe dane do szybkiego odbioru płatności, jest on niezweryfikowany , czy mogę wydać te pieniądze na zakup w sklepie czy najpierw muszę zweryfikować tego paypala zeby ta platnosc przeszla ?

----------
Do zamkniecia znalazlem odpowiedz juz Wink


RE: Niezweryfikowany PayPal i zakup. - DzejkobPL - 11-09-2016 17:19

Zależy, czy sklep akceptuje płatności z niezweryfikowanych kont. Smile


RE: Niezweryfikowany PayPal i zakup. - PaulRcootiC - 11-09-2016 17:20

(11-09-2016 17:19)DzejkobPL napisał(a):  Zależy, czy sklep akceptuje płatności z niezweryfikowanych kont. Smile

@[DzejkobPL] konkretnie G2A Tongue


RE: Niezweryfikowany PayPal i zakup. - Ascoran - 11-09-2016 19:57

Ja na niezweryfikowanym koncie PayPal działałem ponad rok - wiele rzeczy kupiłem i tylko w jednym sklepie wyskoczyło mi że nie można przyjąć płatności - żadna weryfikacja wtedy nie wyskoczy, tylko komunikat o tym że nie można.

Więc możesz spróbować zapłacić za zakupy bo nic nie tracisz, ale lepiej zweryfikować bo po co problemy robić


RE: Niezweryfikowany PayPal i zakup. - MilanFan - 11-09-2016 20:00

Zweryfikować fake konto? Jerk2