Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Problem z facebook (/Temat-Problem-z-facebook-138008)



Problem z facebook - wachow - 11-09-2016 10:55

Witajcie,
od 3 dni mam problem z wysyłaniem zaproszeń do polubienia FanPage. Aktualnie mogę wysłać z jednego konta max 400 zaproszeń dziennie. Wcześniej dawało rade i po 3500 zaproszeń wysłać. Czy ktoś ma też taki problem? Od czego to może zależeć, czy da rade coś zrobić żeby to cholerstwo ominąć. Aktualnie posiadam kilka kont a na nich łącznie ponad 55k znajomych, więc temat dla mnie bardzo pilny.


RE: Problem z facebook - bankrol - 12-09-2016 08:34

hej sprawdź w ustawieniach blokady na koncie i kiedy one Ci wygasają, zazwyczaj trwają miesiąc albo dwa, a ominąć się tych blokad raczej nie da impreza nie łatwiej Ci jest korzystać z takich stron jak followlike.net, addmefast.com, fangrow.com itd. ?


RE: Problem z facebook - wachow - 12-09-2016 08:44

Hej, w blokadach nic nie ma, po prostu po wysłaniu ok. 350 zaproszeń do polubienia FP wyskakuje komunikach że nie mogę już dziś więcej wysłać.
Mam tak na każdym z 15 kont. Kilka osób tez tak ma, z którymi rozmawiałem.
Stronki, które podałeś może i sa fajne, ale dają puste, nic nie warte lajki. Mi zależy na prawdziwych osobach, rzeczywistych kliknięciach.


RE: Problem z facebook - FB_apps - 14-09-2016 13:03

Tylko nie możesz dodawać znajomych czy np lajkować, pisać w messangerze tez?


RE: Problem z facebook - wachow - 15-09-2016 14:23

Czytaj ze zrozumieniem...


RE: Problem z facebook - elotis - 18-09-2016 12:50

@wachow mam to samo, te konta prowadopodobnie maja ukryte limity na jakos tydzien i sa monitorowane, nie ma to nic wspolnego z banami. Tak ze wez sobie urlop bo innaczej zaczna padac jak muchy :/


RE: Problem z facebook - wachow - 19-09-2016 08:04

(18-09-2016 12:50)elotis napisał(a):  @wachow mam to samo, te konta prowadopodobnie maja ukryte limity na jakos tydzien i sa monitorowane, nie ma to nic wspolnego z banami. Tak ze wez sobie urlop bo innaczej zaczna padac jak muchy :/

To raczej nie to... minął już ponad tydzień, 3 dni odpuściłem całkowicie z zaproaszaniem i dalej lipa jest :/