Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak reklam na stronie - Pomocy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Brak reklam na stronie - Pomocy! (/Temat-Brak-reklam-na-stronie-Pomocy-137987)

Strony: 1 2


RE: Brak reklam na stronie - Pomocy! - NightWing - 13-09-2016 22:07

Co za gnidy, nadal się nie wyświetlają Big Grin tylko puste pola...


RE: Brak reklam na stronie - Pomocy! - NightWing - 15-09-2016 19:30

Okej ciąg dalszy problemu z Adsense...
Failed to load resource: the server responded with a status of 403 ()
Czyżby Ban? Chociaż google zweryfikowało dwukrotnie domenę. Na innej stronie (domenie) działają reklamy...


RE: Brak reklam na stronie - Pomocy! - Prizmo* - 15-09-2016 19:40

Twoja strona jest zbanowana w Google Adsense. Mogłeś to dawno sprawdzić,a nie czekać. Albo za to że pisaliście prośby o kliki na facebook,lub też za inne reklamy na twojej stronie. Sadze że za klikanie Wink widze co sie tam u was dzieje,zwłaszcza Panda ma wysoki poziom kultury.


RE: Brak reklam na stronie - Pomocy! - NightWing - 15-09-2016 20:30

(15-09-2016 19:40)Prizmo* napisał(a):  Twoja strona jest zbanowana w Google Adsense. Mogłeś to dawno sprawdzić,a nie czekać. Albo za to że pisaliście prośby o kliki na facebook,lub też za inne reklamy na twojej stronie. Sadze że za klikanie Wink widze co sie tam u was dzieje,zwłaszcza Panda ma wysoki poziom kultury.

Golik to Ty? Za ile żeś to sprzedał te arrowshit24?
Bo Ci google będzie patrzeć na facebooka, czy prywatne grupy facebookowe i kto co tam pisze... Po prostu zbanowali pewnie przy starym koncie, ale dziwne, że i domenę.


RE: Brak reklam na stronie - Pomocy! - Prizmo* - 15-09-2016 20:44

Nie wiem kolego o kim mówisz,sprawdź odkąd mam tutaj konto na jakim nicku,i co pisałem w temacie tamtego czegoś arrow24,kiedyś sam mnie zresztą na FB cytowałeś,no ale cóż. Witaj Panda na forum,tu takie słownictwo jak na twojej grupie ci nie przejdzie Wink Tak głupie Google patrzy na facebooka,nawet na twoje głupie ciasteczka których nie usunąłeś opuszczając ich stronę. Ale co ja ci będę tłumaczył. Po prostu twoja strona została zbanowana i tyle. Pisz do nich prośbę o odblokowanie,wcześniej usuwając wszystkie inne reklamy które masz na stronie.

Pozdrawiam.


RE: Brak reklam na stronie - Pomocy! - NightWing - 15-09-2016 21:23

(15-09-2016 20:44)Prizmo* napisał(a):  Nie wiem kolego o kim mówisz,sprawdź odkąd mam tutaj konto na jakim nicku,i co pisałem w temacie tamtego czegoś arrow24,kiedyś sam mnie zresztą na FB cytowałeś,no ale cóż. Witaj Panda na forum,tu takie słownictwo jak na twojej grupie ci nie przejdzie Wink Tak głupie Google patrzy na facebooka,nawet na twoje głupie ciasteczka których nie usunąłeś opuszczając ich stronę. Ale co ja ci będę tłumaczył. Po prostu twoja strona została zbanowana i tyle. Pisz do nich prośbę o odblokowanie,wcześniej usuwając wszystkie inne reklamy które masz na stronie.

Pozdrawiam.

No dobrze, jak tak mówisz, okej. Rozumiem, dziękuje za informacje, może przydają się w przyszłości Smile.
Tak wiem, usunę wszelką reklamę przed napisaniem do google. Tylko gdzie można do nich napisać, formularz? Formularz to nie kontakt...