Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamiennik baterii do telefonu czy warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zamiennik baterii do telefonu czy warto? (/Temat-Zamiennik-baterii-do-telefonu-czy-warto-137942)



Zamiennik baterii do telefonu czy warto? - aero2 - 09-09-2016 11:36

Witam.

Czy ktoś używał zamienników baterii do telefonu i może się wypowiedzieć czy dłużej trzyma od oryginalnej baterii?

Chcę kupić stary flagowy telefon, niestety ma słabą baterie jak na te czasy, chciałbym dokupić do niego lepszą baterię.


RE: Zamiennik baterii do telefonu czy warto? - mikuss - 09-09-2016 11:38

Nie ma reguły
Zamiennik czasem jest lepszy od oryginału a czasem szajs tak jak oryginał czasem jest lepszy a czasem szajs.
Wszystko dzisiaj to chinszczyzna nastawiona na ilość a nie jakość, produkt ma się szybko wykańczać byś przyszedł i kupił następny


RE: Zamiennik baterii do telefonu czy warto? - Czaq - 09-09-2016 11:48

Ja w iphonie 5 wymieniłem i przez 6 miesięcy spisywala się super a kosztowała 30zl. Polecam osobiście Smile


RE: Zamiennik baterii do telefonu czy warto? - nitek44 - 09-09-2016 13:40

Do Galaxy S2 kupiłem coś z allegro za 15-20zł, tyle że nie była to chińszczyzna tylko niby oryginalna, rok młodsza od tej co miałem. Trzyma minimalnie dłużej niż stara, ale to niewielka różnica. Niestety, w przypadku niektórych telefonów trzeba się pogodzić z krótszym stanem czuwania, ewentualnie (np. do mojej S2) poszukać większych baterii z inną (większą) tylną klapką, są nawet takie case z baterią w środku, ale to wszystko kosztuje no i psuje trochę wygląd smartfona ;)


RE: Zamiennik baterii do telefonu czy warto? - DzejkobPL - 09-09-2016 20:03

Jaka różnica cenowa między oryginalną a zamiennikiem?

Dużo ludu sprzedaje baterie "oryginalne" a w rzeczywistości to też zamienniki z "logiem" firmy. Wink