Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BITMAKER - najlepsza aplikacja? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BITMAKER - najlepsza aplikacja? (/Temat-BITMAKER-najlepsza-aplikacja-137929)



BITMAKER - najlepsza aplikacja? - Bananek333 - 08-09-2016 21:45

PORADNIK NA TEMAT APLIKACJI BITMAKER
wiem, ze tematy związane z tym już były, ale nie dokopalem się do poradników, wiec postanowilem go stworzyć.

Bitmaker - aplikacja na ios/android, pozwalająca na zbieranie satoshi.

Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cakecodes.bitmaker

Kod, który trzeba (mozna) wpisać na początku : 5XWHOC (na 2,500 satoshi)
Jeżeli kodu nie wpiszesz nie dostaniesz 2,500 satoshi, tylko będziesz musiał zaczynać od 0.

Więc tak. Co 30 minut aplikacja daje nam 250 satoshi. Wypłaty od (Nie wiem jeszcze. Sprawdzę jak dodam konto)...
Na portfel bitcoin.

Oczywisci można kupić przyspieszenie i w 10 minut mieć 500 satoshi, ale to kosztuje.

Jest jeszcze system poleconych. Ktoś wpisuje twój kod = ty dostajesz 2,500 satoshi Smile

To wszystko, a i chciałbym jeszcze przypomnieć, że bardziej oplaca się zarabiać bitcoin niż pp, bo gdy wymieniamy pp, wtedy płacimy podatki.

(kto wpisze kod, dostanie +)

Dzisiaj zarobiłem 6,000 satoshi Wink


RE: 250 satoshi / 30 minut BITCOIN - lanpan - 09-09-2016 02:36

Wszedłem z twojego refa. Ten boost do 500 sat na 10 minut kosztuje 500sat i trwa 2h wiec mega sie oplaca...

A aplikacja nazywa sie BITMAKER a nie BITMINER... popraw bo na poczatku sciagnalem jakis cloud mining...


RE: 250 satoshi / 30 minut BITCOIN - Bananek333 - 09-09-2016 06:41

(09-09-2016 02:36)lanpan napisał(a):  Wszedłem z twojego refa. Ten boost do 500 sat na 10 minut kosztuje 500sat i trwa 2h wiec mega sie oplaca...

A aplikacja nazywa sie BITMAKER a nie BITMINER... popraw bo na poczatku sciagnalem jakis cloud mining...

Sorry, mój angielski to Wielka dupa.

I poprawione, (Nie zauwazylem)

+ dla Ciebie Smile


RE: BITMAKER - najlepsza aplikacja? - yazir - 09-09-2016 06:56

@[Bananek333] misiu to jest poradnik? Xpokerface


BITMAKER - najlepsza aplikacja? - yazir - 09-09-2016 09:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.