Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube kilka pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: YouTube kilka pytań (/Temat-YouTube-kilka-pytan-137918)



YouTube kilka pytań - Tomono - 08-09-2016 17:50

Cześć, mam kilka pytań do ludzi zarabiających na YT w przeróżny sposób.
1. Jak tagować filmiki ? Dodawać ich ile się da czy tylko kilka ?
2. Czy spamowanie linkiem do filmiku na grupach/fp/stronach tematycznych to dobre rozwiązanie ?
3. W jaki inny sposób oprócz spamu można promować filmiki na YT ?


RE: YouTube kilka pytań - bankrol - 09-09-2016 09:54

hej Tomono

2/ możesz ale raczej szybko Cię zbanują, chyba ze znajdziesz grupy typowo wzajemnie się spamującymi filmikami
3/ masz grupy na fb wymieniające się linkami, fanpagami może tam? bądź na stronach typu fangrow.com addmefast.com like4like.org

Pozdr


RE: YouTube kilka pytań - Magisterek - 10-09-2016 05:21

1. Tagi, wiadomo - główne musisz zaznaczyć prawidłowo już najprościej mówiąc #music jeśli jesteś djem, ale czy na resztę ktoś zwraca uwagę, czy robi to różnicę? Artysta, muzyk tworzący tzw. "horror rap" czyli Słoń - nie znając sama kategoria rapu mówi że to było dziwne że dodał kiedyś w teledysku tagi w stylu #mamo #mam #juz #16 #lat #czy #moge #nosic #stanik #nie #wyglupiaj #sie #andrzejku więc sam sobie odpowiedz.
Ale pamiętaj też aby nie dodać tagów np. po polsku które dosłownie tłumacząc na angielski mogą oznaczać coś obraźliwego, bo zostanie to zablokowane.


2. Sam robisz swój wizerunek, to trochę słabe - raczej znajdź forum o takiej tematyce i tam zapytaj ludzi o opinię albo coś - masz wejścia, głosy, komentarze.

3. To zależy tylko i wyłącznie od Twojej kreatywności.


RE: YouTube kilka pytań - Tomono - 11-09-2016 12:43

A czy nabijanie sztucznych wyświetleń i like pomoże aby film lepiej się wybił? Czy jest różnica czy są to wyświetlenia hr czy jakieś słabszej jakości?


RE: YouTube kilka pytań - piotrekprorok - 11-09-2016 13:04

1. Mi się wydaje, że lepiej mniej tagów a bezpośrednio związane z filmem. Chodzi o to, żeby nie odbiegać w tagach za bardzo od tematyki filmu i sam też tak robię.


2. Jest to dobre rozwiązanie ale sam ostatnio doświadczyłem głupiej rzeczy. Spamowałem jednym z moich filmów w grupach po czym:
[Obrazek: 5b72d918305e43cdb26ff81b2695d081.png]


3. Zależy od tematyki Twojego filmu, ale pomyśl o stronach typu demotywatory, kwejk, chamsko etc.
Jak dobry przyciągający materiał to umieszczenie filmu na xx stronach tego typu da ładny zastrzyk widowni Smile


RE: YouTube kilka pytań - misiek2592 - 21-09-2016 21:29

najlepiej tagami które sa popularne w danym momencie, nawet jesli nie sa powiazane z filmem