Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Funkcja dodawania osób do grup jest tymczasowo zablokowana - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Funkcja dodawania osób do grup jest tymczasowo zablokowana (/Temat-Funkcja-dodawania-osob-do-grup-jest-tymczasowo-zablokowana-137902)



Funkcja dodawania osób do grup jest tymczasowo zablokowana - EA7 - 08-09-2016 10:56

Tak jak w temacie.
Funkcja dodawania osób do grup jest tymczasowo zablokowana.
Założyłem grupę na fb. Na początku dodałem około 25 znajomych. Zaraz potem próbowałem dodać kolejne 50 osób. No i dostałem blokadę. Myślę, pewnie za to, że tak dużo na raz. Ale później próbuję dodać pojedynczo i znowu blokada. Usunąłem tę grupę i zakładam nową. Podczas tworzenia grupy, jest mus dodać członków, więc dodaje, ale znowu blokada i nie da się grupy nawet założyć :/ Blokadę dostaję na 1h, konto jest zweryfikowane telefonicznie. Co robić?


RE: Funkcja dodawania osób do grup jest tymczasowo zablokowana - aero2 - 08-09-2016 16:09

Każdy tak ma, nic nie poradzisz.Sad


RE: Funkcja dodawania osób do grup jest tymczasowo zablokowana - EA7 - 08-09-2016 22:04

Ok, rozumiem, bo to moja pierwsi grupa. W takim razie pytanie. Ile na raz mogę dodać osob do grupy dziennie/tygodniowo?


RE: Funkcja dodawania osób do grup jest tymczasowo zablokowana - Nymeb - 11-09-2016 14:10

To raczej zalezy od stazu konta. Dziennie koło 50 dla swiezego konta? Ale maksymalnie 20 na raz. Musisz probowac - ciezkie czasy na Facebooku.


RE: Funkcja dodawania osób do grup jest tymczasowo zablokowana - radek0389 - 11-09-2016 14:41

(08-09-2016 22:04)EA7 napisał(a):  Ok, rozumiem, bo to moja pierwsi grupa. W takim razie pytanie. Ile na raz mogę dodać osob do grupy dziennie/tygodniowo?

Mozna z kilku kont x tysięcy osób dodać, ale oczywiście trzeba mieć patent, bo wszystko co publiczne się wypalaSmile.