Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FanPage ERO - jaka oferta? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: FanPage ERO - jaka oferta? (/Temat-FanPage-ERO-jaka-oferta-137881)



FanPage ERO - jaka oferta? - Karewer - 07-09-2016 16:59

Pytanko skierowane do osób monetyzujących FP erotyczne. W jaki sposób ją spiniężacie? Mam zamiar umieścić tam linki do subów/premium, ale nie wiem jaki program by tam najlepiej konwertował? Stream? Pobieranie? Jaki model płatności? Najlepiej Premki pod ten wiek targetu?


RE: FanPage ERO - jaka oferta? - Deoes - 07-09-2016 17:16

W LeadMore masz gotowy program EroTV


RE: FanPage ERO - jaka oferta? - Karewer - 07-09-2016 18:06

Wiem, że takowy istnieje, ale ja właśnie pytam o sposób monetyzacji Smile


RE: FanPage ERO - jaka oferta? - sqmany - 08-09-2016 19:07

O jakim wieku mówisz? Jeżeli to dorośli mężczyźni, to program erotyczny(fake kamerka) z sub sms. Najlepiej do tego właśnie nadaje się program z LM. Lepszego programu erotycznego nie znajdziesz w żadnym innym serwisie, a tym bardziej z sub'ami. Jeżeli natomiast są to raczej młodsi, to pewnie najlepiej by pasowało jakieś skracanie linków do premek do brazzers'a, nic innego do głowy mi nie przychodzi.


RE: FanPage ERO - jaka oferta? - Karewer - 09-09-2016 08:17

I chyba właśnie wykorzystam do tego EroTV z leadmore, bo wygląda faktycznie bardzo fajnie. Staż niby jakiś na forum mam, ale pierwszy raz będę działał na Ero FP i stąd Moje głupie pytania. Wiek odbiorców jest różny. Zaczyna się od 16 lat, a kończy nawet na 42 z tego, co pokazują staty na FP. Dzięki wielkie za pomoc @[sqmany] Smile