Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji (/Temat-Programy-partnerskie-zarabianie-na-bankach-bez-inwestycji-137878)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji - Znajomy Inwestor - 18-06-2020 11:22

pierwsze naliczenia już się pojawiają
+99 zł za konto w mBanku

Poczekam do końca miesiąca, aż wszystkie wnioski zostaną zliczone i wrzucę podsumowanie.

Informacja dla osób szukających kredytu!
1. dla osób szukających kredytu - doradcy kredytowego, polecam M2M, można otrzymać 0.28% (niestety ja się zagapiłem i przepadło mi ponad 2k - boli, ale już nic z tym nie zrobię)

2. Jeżeli nie chcesz korzystać z doradcy to widziałem oferty prosto z banku na ok 0.85% od udzielonej kwoty, lub konsolidacyjny do 2.1%


RE: Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji - Znajomy Inwestor - 22-06-2020 12:56

Obecne naliczenia:
[Obrazek: naliczenia.png]

M2M
Rozliczone Santander + mBank

Te konta były założone zanim jeszcze zrobiłem porównanie z innymi programami partnerskimi, więc de facto, nie tyle co straciłem, co nie zyskałem w porównaniu do eBrokera, 2 x 14 zł plus 2 x 26 zł = 80 zł.

Nie ma co się zamartwiać i lecimy dalej Smile


RE: Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji - Znajomy Inwestor - 17-07-2020 10:32

Czas na mały update, póki co nic więcej nie zrobiłem, w dalszym ciągu czekam na naliczenia. Niestety trzeba tego pilnować jeżeli chodzi o banki - wysłałem kilka reklamacji i czekam na ich rozpatrzenie.

Mam nadzieję, że do końca miesiąca tego najdalej przyszłego, wszystko już zostanie poprawnie naliczone na moim koncie i będę mógł spokojnie pozamykać otwarte konta Smile


RE: Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji - Znajomy Inwestor - 31-12-2020 20:04

Trochę zaniedbałem wątek, ale walczyłem z kilkoma reklamacjami od zrobionych wniosków i ostatecznie zostały uznane Smile

Jako, że dziś Sylwester to sobie odpuszczę szczegółową aktualizację i zrobię ją na weekend, podsumuje ile na siebie i żonę udało się zarobić, za same konta, jakie miałem opłaty, jakie problemy, co zostało odrzucone, a co udało się wygrać z reklamacji.

Tymczasem, życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku Smile


RE: Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji - Znajomy Inwestor - 17-02-2021 19:39

Podsumowanie moich akcji tylko na kontach bankowych
1 wniosek został odrzucony
1 wniosek nie został w ogóle wychwycony przez system

z M2M wyszło 802zł, robione na 2 osoby, oczywiście nie wszystkie banki dało radę zrobić, gdyż już kiedyś miałem pootwierane konta, dlatego warto czytać regulamin wniosku, po jakim czasie zaliczy nam wniosek ponownie (w niektórych bankach dozwolone i nagradzane jest zakładanie konta co roku).

462 zł wpadło, ponieważ ktoś z mojego linku wziął kredyt na nieruchomość - także tego nie wliczam do zysku z założonych kont

[Obrazek: m2m.png]


z eBrokera 315 zł


SUMA: 1117 zł

Koszta jakie poniosłem to niecałe 100 zł gdyż zapomniałem o 1 banku (a 2 kontach) o wykonaniu przynajmniej 1 płatności w miesiącu kartą.

Zysk na czysto to 1017 zł