Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji (/Temat-Programy-partnerskie-zarabianie-na-bankach-bez-inwestycji-137878)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - Znajomy Inwestor - 02-10-2016 10:36

MXR - MXrevshare nowa nazwa MX.World wypłata bez zarzutu, jak błyskawica instant - na koncie Smile + 80.7$

[Obrazek: wyplata_1.jpg]

Przypominam o mojej propozycji zabezpieczenia kapitału post wyżej lub 100% refback.


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - Znajomy Inwestor - 29-10-2016 20:34

Trochę odświeżymy temat. Jutro mam nadzieję uda mi się zrobić większy update.

+180$ z MXR Smile
[Obrazek: wyplata.jpg]


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - Znajomy Inwestor - 08-11-2016 14:50

jakby ktoś nadal wątpił w MPA to płaci bez zarzutu Smile

[Obrazek: mpa_wszystkie_wyplaty.jpg]


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - Znajomy Inwestor - 08-11-2016 19:16

Teraz wypłacam jakieś 500$ z programu a potem re-inwest do 3 tys$
[Obrazek: MPA_panel.jpg]

Co niektórych powinien zaciekawić nowy projekt admina Mypayingcryptoads

Zarabiamy nie tylko w programie, ale także na stale rosnącym kursie BTC - a więc podwójna korzyść

Zapraszam do rejestracji i odbioru bonusu
http://www.mypayingcryptoads.com/ref/9578/signup


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - Znajomy Inwestor - 10-11-2016 21:10

kolejna wypłata z MPA, a kolejna na 40$+ w drodze, powinna być jutro, gdy już będzie postaram się podsumować kwotę wypłat z programu ;d
[Obrazek: wyplata_7.jpg]


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - themi8 - 10-11-2016 21:51

Super naturalnie napisane gadka z Toba musi byc przednia

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - Znajomy Inwestor - 16-11-2016 19:45

Kolejne porcje wypłat
Mx 80$ +
[Obrazek: drobniaki.png]

MPA 94$ +
[Obrazek: wyplata_8.jpg]

Miliony to nie są, ale powoli do przodu i się uzbiera. Oczywiście każdy wydatek na zakup paczek w tego typu platformach reklamowych niesie ze sobą ryzyko utraty pieniędzy, ale też daję szansę na spory zarobek.


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - Znajomy Inwestor - 29-11-2016 19:57

Trochę zaniedbuję ten wątek, ale to ze względu na pracę i studia. Do tego kobieta u boku - największy pożeracz czasu Rolleyes Przedstawię moje wyniki za ostatni czas, pamiętaj że większość wspomnianych tutaj programów niesie ze sobą możliwość szybkiego wzbogacenia się, ale także ryzyko utraty początkowego kapitału.

MPA => Ogółem otrzymane 618$ oraz 45$ w pending.
[Obrazek: mpa.jpg]

MX
[Obrazek: image.png]


W Recyclix ciągle re-inwestowałem, obecnie posiadam 1,6 tony odpadów i powoli zaczynam wypłacać

M2M zarobione 2,5 tys zł (tutaj nie ma żadnego ryzyka utraty funduszy bo nic nie inwestujemy Smile
[Obrazek: m2m.png]



Jesteś weteranem matryc? Mam specjalną propozycję! Zapisz się do MX500 (wpisowe 200$) i zgarnij 50$ ode mnie na start na procesor płatniczy!
Za zamknięcie matrycy otrzymasz 500$ do tego potrzeba jedynie 6 osób (SPADY z góry są wliczane)


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - Znajomy Inwestor - 15-12-2016 20:48

było już 100 kg na klatę, teraz czas na 1 000$ w MPA Big Grin

Jaki jest Wasz ulubiony program i ile udało Wam się na nim zarobić? Czy warto jeszcze do niego dołączyć? Szukam czegoś nowego i przyda się każda informacja Smile

[Obrazek: mpa1.jpg]


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - Znajomy Inwestor - 10-01-2017 20:31

Świeży HYIP 5% dziennie na "zawsze", natychmiastowe wypłaty. Tylko BTC. Strona wygląda świetnie, mam cichą nadzieję że podziała tak dobrze jak dawne Amazing5

Zarejestrowana firma w UK:
Company No.: 09935906
286 Euston Road,
London NW1 3DP,
United Kingdom.

Min. inwestycja 0.001 BTC
Referral Commission 5%


Enjoy!
https://fivecoins.net/?ref=Moneymaker