Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji (/Temat-Programy-partnerskie-zarabianie-na-bankach-bez-inwestycji-137878)

Strony: 1 2 3 4 5


Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji - Znajomy Inwestor - 07-09-2016 14:50

Cześć wszystkim.

Nie lubię siebie opisywać, więc po prostu tego nie zrobię. Zdradzę tylko, że jestem fascynatem czarnego humoru, co mam nadzieje będzie czasem widać w moich postach, albo i nie - jeszcze nie zdecydowałem. Czasem się waham i pójdę złą drogą po czym zawrócę i wdepnę w jeszcze większe g*wno. Jednak z obserwacji wiem jedno, gdy czas ucieka bo człowiek się tylko przygląda to zarobić może jedynie w mordę Jerk Teraz pora do działania, a moje aktualne faworyty to: MXR, MPA, Recyclix i Adboni.

Ahh zapomniałbym.. Oglądaliście Dead Pool? Nie? Cóż.. Kawał dobrego filmu, ale nie o tym będzie temat. Interesuje mnie kosmos i o nim będę się starał od czasu do czasu wrzucić jakąś ciekawostkę, w końcu nie wszystko kręci się wokół .. jedni nazywają to słońcem, ja twierdzę że to sztabka złota Wink

Nie wiem czy będzie to typowy czy też nietypowy dziennik, ale liczę na to że komuś się przyda. Jedno Ci powiem kolego na starcie: tutaj NIE znajdziesz programu bez ryzyka. Pewne są tylko dwie sprawy, śmierć i narodziny choć i to drugie nie takie pewne. Ostatnio widziałem prototyp robota, który się uczy. Tak dobrze czytasz, złomiasty skurczybyk jest tak zaprogramowany, że uczy się wszystkiego co w jego otoczeniu, słów, emocji, języków i znacznie więcej.. Wiesz co to znaczy? W sylwestra Niemki będą pukane przez watahe blaszaków zamiast stada napalonych ciapaków. Wracając do robotów.. idąc tym tempem postępu technologicznego.. połącz sobie inteligentnego robota z drukarką 3D? Zagłada rodem z filmu science fiction. Brzmi irracjonalnie prawda? Może nie uciekajmy tak daleko.. W Izraelu na granicach postawili wielki mur naszpikowany automatycznymi wieżyczkami, które gdy podejdziesz zbyt blisko po prostu zrobią z Ciebie ołowiowego tatara. Milutko, dobre miejsce na wakacje dla wkurzającego nas sąsiada Jerk

Albo inaczej.. Zamiast policji, oddział bezlitosnych robotów i spróbuj im powiedzieć, że manifestacja jest w szczytnym celu bekabeka

Chyba się zapędziłem, wątek miał być o zarabianiu a ja piszę o zabijaniu facepalmfacepalm

Nareszcie, pora na konkrety.

Mx Jeden z najlepszych programów reklamowych, mój zakup wyniósł mnie 400$, nie będę przeliczał na browary, bo się załamię, tyle imprez.. impreza
[Obrazek: mx_panel.jpg]

MPA
[Obrazek: MPA_panel.jpg]

Recyclix - jak obrócić tonę g*wna w sztabkę złota
[Obrazek: panel.jpg]

Adboni
[Obrazek: adboni_panel.jpg]

No to by było na tyle, dziękuję i zapraszam wkrótce Smile


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - yazir - 07-09-2016 15:51

http://zarabiam.com/Temat-MXRevShare-com-122142?page=247 polecam przeczytać ostatnie strony..., mx nie jest serwisem gdzie można zarabiać, więc dzienniki z nim lecą do kosza


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - Znajomy Inwestor - 07-09-2016 16:12

Dlaczego? Macie dużo programów, które są w scamie a mimo to ludzie nadal z nimi zarabiają, a tematy nie są usuwane, zwłaszcza dzienniki. Dziennik to miejsce gdzie autor prowadzi i opisuje to co robi. Ograniczając to ograniczacie wolność wypowiedzi na tym forum, a to z czasem doprowadzi do Waszego upadku. Nie tworze osobnego wątku na temat programu MX, ani nawet do niego nie namawiam, pokazuje tylko i wyłącznie moje osiągnięcia. Nawet refa nie podałem.. więc chyba nie zabronicie Własnym użytkownikom pokazywania we własnym dzienniku ich własnych "myśli"

To że jakiś user z tego forum, złamał regulamin za co został zbanowany, wcale nie oznacza, że teraz wszyscy macie się czepiać. Temat trafił do SCAM'u a to jest mój dziennik i skoro MX pozwala mi zarabiać, to chyba mam prawo i wolność słowa się tym chwalić.


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - yolo89 - 07-09-2016 16:23

w mx nie zarabiasz tylko się reklamujesz ;d


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - Znajomy Inwestor - 07-09-2016 17:52

Ja zarabiam na reklamie Smile Można ją wykorzystać na wiele sposobów, ale tego nie zdradzę póki co Big Grin


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - Wojtek574 - 07-09-2016 18:23

Fajnie czyta się twój dziennik Big Grin Życzę powodzenia będę tu wpadł Wink


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - ksipa - 07-09-2016 19:56

(07-09-2016 16:12)Znajomy Inwestor napisał(a):  Dlaczego? Macie dużo programów, które są w scamie a mimo to ludzie nadal z nimi zarabiają, a tematy nie są usuwane, zwłaszcza dzienniki. Dziennik to miejsce gdzie autor prowadzi i opisuje to co robi. Ograniczając to ograniczacie wolność wypowiedzi na tym forum, a to z czasem doprowadzi do Waszego upadku. Nie tworze osobnego wątku na temat programu MX, ani nawet do niego nie namawiam, pokazuje tylko i wyłącznie moje osiągnięcia. Nawet refa nie podałem.. więc chyba nie zabronicie Własnym użytkownikom pokazywania we własnym dzienniku ich własnych "myśli"

To że jakiś user z tego forum, złamał regulamin za co został zbanowany, wcale nie oznacza, że teraz wszyscy macie się czepiać. Temat trafił do SCAM'u a to jest mój dziennik i skoro MX pozwala mi zarabiać, to chyba mam prawo i wolność słowa się tym chwalić.

znajdujesz się na czyimś terenie i musisz się podporządkować się do zasad tu panujących. wolność słowa nie ma tu nic do rzeczy


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - kubagrzybowski - 07-09-2016 21:38

Znajomy Inwestor przeczytaj sobie ze zrozumieniem o zmianach w MX będziesz wiedział więcej i sam sobie odpowiesz na pytanie dlaczego tak się dzieje.


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - Znajomy Inwestor - 07-09-2016 21:57

Znam doskonale program MX, ale co mają zmiany do prowadzenia dziennika i chwalenia się osiągnięciami? Wink

Widzisz tu promocję programu? Linki referencyjne i zachęcanie do programu? ... Ludzie więcej się czepiacie niż to jest warte Big Grin

Dzięki Wojtek, zapraszam w wolnej chwili niebawem więcej materiału.


RE: Podróż w nieznane, czyli jak ślepiec podbił kosmos - Wojtek574 - 08-09-2016 20:15

.....