Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jessica i jej prywatne oferty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jessica i jej prywatne oferty (/Temat-Jessica-i-jej-prywatne-oferty-137875)



Jessica i jej prywatne oferty - Meloman - 07-09-2016 14:02

Przyznawać się, który z was to Dżesika Big Grin?

[Obrazek: lo-1473255884.jpg]


RE: Jessica i jej prywatne oferty - twardy - 07-09-2016 14:07

@[Meloman] obrazek padniety Smile


RE: Jessica i jej prywatne oferty - Meloman - 07-09-2016 14:08

@[twardy] Kurde coś nie działa wstawianie obrazków, bo żaden nie idzie.
Sprawdzisz czy Ty możesz wstawiać screeny?


RE: Jessica i jej prywatne oferty - twardy - 07-09-2016 14:19

Zeby dodac obrazek link musi sie konczyc na .jpg lub .png, a ten Twoj na koncowke html Wink


RE: Jessica i jej prywatne oferty - yazir - 07-09-2016 14:23

@[Meloman] polecam imgur do hostowania obrazków


RE: Jessica i jej prywatne oferty - Meloman - 07-09-2016 14:52

Dobra już poprawione @[yazir] i @[twardy]
Nie wiem czemu, ale obrazki z rozszerzeniem .png nie chcą się wstawiać, ale te z .jpg działają bez zarzutu Smile


RE: Jessica i jej prywatne oferty - Cromiell - 07-09-2016 15:56

Irytują mnie tematy takie jak ten bo codziennie widzę w sieci minimum kilka SPAM wiadomości "nisz" tego typu (nie mówię, że konkretnie ero, ale cel podobny). Więc po co to wstawiać Undecided Co nie zmienia faktu, że jak już taki temat powstanie to zazwyczaj w mojej głowie pojawia się przeświadczenie, iż niektórym na pieniądzach po prostu nie zależy - wystarczy spojrzeć na to jak ktoś się do tego przyłożył. Także jak ktoś robi taki szajs to dajcie sobie spokój, nie zarobicie a tylko psujecie ogólne pojęcie o tego typu rzeczach (nie mówię konkretnie o doładowaniach itp)... Chyba jakiś "Brajan" robił tej "Dżesice" anons Lol


RE: Jessica i jej prywatne oferty - Meloman - 07-09-2016 22:23

@[Cromiell] Spam to spam, ale spam wysłany osobiście do Ciebie na GG to co innego. Dodatkowo wysłany i napisany w tak nieprofesjonalny sposób, że na sto kilometrów czuć wałek. A mi zwyczajnie chce się śmiać z tak słabego tekstu.
Zresztą, to jest dział offtopic, więc nie przejmuj się tak, że ktoś zakłada "bezsensowny temat" w dziale który do takowych najprędzej służy Big Grin