Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie do wtajemniczonych w bukmacherkę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Pytanie do wtajemniczonych w bukmacherkę (/Temat-Pytanie-do-wtajemniczonych-w-bukmacherke-137871)



Pytanie do wtajemniczonych w bukmacherkę - Tomono - 07-09-2016 11:22

Cześć, od dawna zajmuję się zarabianiem przez internet jednak traktowałem to jako sposób na dorobek i niczym nie zajmowałem się dłużej niż miesiąc. Postanowiłem to zmienić i dlatego mam pytanie do kogoś kto dłużej siedzi w bukmacherce. Czy ciężko jest osiągnąć skuteczność ~70% typując tylko jedną dziedzinę sportu po kursach 1.8+ ?


RE: Pytanie do wtajemniczonych w bukmacherkę - makecash - 07-09-2016 11:35

Zależy, dla amatora to jest "duże" wyzwanie. Natomiast dla kogoś kto siedzi w tym kilka lat jest to osiągalne. Polecam ci wziąć kartkę i potypować na sucho a nie stawiając na to pieniądze. Chociaż jakieś grosze możesz stawiać i będziesz widział jak Ci idzie Big Grin Wszystko zależy od analizy no i oczywiście szczęścia bo nie ma co ukrywać, że czasami tzw. pewniak po kursie 1.05 może nie wejść taki jest sport Big Grin

Możesz też korzystać z tzw. płatnych typów innych typerów oczywiście za jakieś tam pieniądze. Są dobrzy i sprawdzeni typerzy oferujące dość dobre typy, ale to napisałem jako dodatek Smile


Pozdrawiam i życzę najlepszego!


RE: Pytanie do wtajemniczonych w bukmacherkę - zon - 07-09-2016 11:57

Bardzo mała ilość osób jest tak na prawdę wyjść na + z bukmacherki na dłuższą metę Wink


RE: Pytanie do wtajemniczonych w bukmacherkę - Kreatywnie - 07-09-2016 12:38

Ciężko, w dłuższej perspektywie utrzymanie 70% skuteczności po kursie 1.8 robi z Ciebie najlepszego typera w historii Smile Jak utrzymasz 60 z hakiem to już będzie bardzo dobrze.