Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program pożyczkowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Program pożyczkowy (/Temat-Program-pozyczkowy-137867)



Program pożyczkowy - LeadNow - 07-09-2016 08:30

Witam Naszych obecnych i przyszłych partnerów!

Zachęcamy Was do testowania naszej świeżynki, czyli programu pożyczkowego. Każdy użytkownik wystarczy, że wypełni krótki formularz, a automat błyskawicznie dopasuje ofertę firmy, która jest gotowa udzielić pożyczki.

Wystarczy, że formularz zostanie poprawnie wysłany, a walidacja leada trwa kilka sekund.

Wszystkim użytkownikom życzymy wysokiej konwersji i błyskawicznych zarobków.Smile


RE: Program pożyczkowy - xchangerx - 03-10-2016 17:18

Działa ktoś na tym?


RE: Program pożyczkowy - mumminos - 03-10-2016 17:24

(03-10-2016 17:18)xchangerx napisał(a):  Działa ktoś na tym?

Ja testowałem, dostałem 1zł za wypełniony formularz... także nie opłaca się Smile


RE: Program pożyczkowy - LeadNow - 03-10-2016 17:29

Witam,
W przypadku programu pożyczkowego, wysokość stawki jest uzależniona od zdolności i historii kredytowej klienta.

Pozdrawiamy
Zespół Leadnow.pl


RE: Program pożyczkowy - xchangerx - 03-10-2016 17:36

(03-10-2016 17:24)mumminos napisał(a):  
(03-10-2016 17:18)xchangerx napisał(a):  Działa ktoś na tym?

Ja testowałem, dostałem 1zł za wypełniony formularz... także nie opłaca się Smile

Pytam bo też testowałem i też dostałem 1zl i to po paru dniach dopiero także nie tak błyskawicznie Smile


RE: Program pożyczkowy - LeadNow - 03-10-2016 17:54

Witam,
Jeśli chodzi o szybkość walidacji, być może pierwszy lead nie został przyznany. Natomiast zaliczony został lead z kolejnego wypełnionego kwestionariusza.

Pozdrawiamy
Zespół Leadnow.pl


RE: Program pożyczkowy - Czaq - 30-10-2016 11:38

Minęło już trochę czasu wiec zapytam się czy testował ktoś na dłuższą mete? Jak ze stawkami? Wiadomym jest, że wyskość stawki uzależniona jest od pożyczki ale czy w ogóle ktoś dostał więcej niż 1-10zł?


RE: Program pożyczkowy - dazy19 - 30-10-2016 15:52

Testowane z wieloma osobami scisle zainteresowanymi ta oferta i na piec wypelnionych wnioskow dostalem dwa leady i to te najmniejsze stawki na dluzsza mete przy odpowiednim automacie jak najbardziej polecam lecz jako "dodatkowe grosze na hosting "