Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ciekawa giereczka w której możemy zdobyć bitcoiny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ciekawa giereczka w której możemy zdobyć bitcoiny (/Temat-Ciekawa-giereczka-w-ktorej-mozemy-zdobyc-bitcoiny-137861)



Ciekawa giereczka w której możemy zdobyć bitcoiny - lanpan - 06-09-2016 23:31

Gra polega na tym, że mamy planszę po której poruszamy swoim pionkiem. Ma ona 16 pól i w zależności od tego na jakie pole dotrzemy tyle satoshi dostaniemy (ja w 30 minut zebrałem lekko ponad 500 więc chyba nie aż tak żle)

Po planszy poruszamy się kręcąc kołem w prawym górnym rogu ekranu, tam gdzie na zdjęciu aktualnie znajduje się timer Smile

Wypłata od 25tys

Zdjęcie poglądowe jak wygląda gra Smile

[Obrazek: 9jnie84u15ly_t.jpg]

Ref: http://deepbit.co.in/?r=28480
NonRef: http://deepbit.co.in/

Z góry dzięki za rejestrację z refa Smile


RE: Ciekawa giereczka w której możemy zdobyć bitcoiny - Magisterek - 07-09-2016 01:32

Bylo juz na bank na forum, nawet nie chce mi sie szukac bo nie pisze tego chamsko bo ciezko ogarnanc gry ktorych jest "milion piecset sto dziewiecset" a roznia sie tylko grafikami czy nazwami.

A co do gry, nie jestem refem - bo jak juz pisalem bylo na bank i mialem juz konto ze stanem 250 satoshi wiec kto inny mnie zgarnal jako ref.
Jak sie zbiera? Wedlug mnie strasznie nieoplacalne, tak jak piszesz 30 min i 500 satoshi? Nie dzieki.

Jakbys byl chetny gdzie w takim razie ja zbieram skoro to takie okropne - pisz pw, za refa podrzuce, wytlumacze Wink


RE: Ciekawa giereczka w której możemy zdobyć bitcoiny - lanpan - 07-09-2016 11:40

Podaj refy tutaj skoro masz jakieś "złote" miejsca na zbieranie BTC Smile niech inni też skorzystają Smile A jak nie to napisz mi PW zobacze co to za "złoty" sposób, jeśli rzeczywiście będzie to z chęcią wejde z refa, bo nie mam z tym problemu ;d


RE: Ciekawa giereczka w której możemy zdobyć bitcoiny - Magisterek - 07-09-2016 18:02

Ale czy ja napisalem ze zloty i bezkonkurencyjny? Mam kilkanascie stronek, ale takie kwoty to mi zbiera automatycznie tzn 500 satoshi bedac afk i tylko wyplacam a w tym czasie obracam inne strony.

Napisz pw jak chcesz, nie bede pisal tu wszystkich, masz tez moj jakis tam temat nawet i w poradnikach z lista jakis stronek etc


Ciekawa giereczka w której możemy zdobyć bitcoiny - Hybrid1990 - 13-10-2017 22:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.