Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Ipod Shuffle Silver 4GB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-266)
+------ Wątek: [Zamknięty]Ipod Shuffle Silver 4GB (/Temat-Zamkniety-Ipod-Shuffle-Silver-4GB-1378)

Strony: 1 2 3 4


[Zamknięty]Ipod Shuffle Silver 4GB - Draker - 01-02-2010 22:30

Na grudniowym restocku mój brat upolował właśnie Ipod Shuffle.
Musiałem zapłacić za niego podatek VAT w wysokości 131zł! Jutro zgłaszam skargę do urzędu celnego i zobaczymy jak rozpatrzą (policzyli, że Ipod Shuffle jest warty 480zł!!)

Dobra, foty:

Paczka:
[Obrazek: img0289z.th.jpg]

Ipod + kartka + poduszka powietrzna żeby się Ipod nie uszkodził:
[Obrazek: img0290ah.th.jpg]

Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem tego Ipoda to pisać na PW Smile

pozdro ;p


RE: Ipod Shuffle Silver 4GB - Kilol - 01-02-2010 22:33

Pogratuluj bratu, a urząd celny pociśnij !


RE: Ipod Shuffle Silver 4GB - Draker - 01-02-2010 22:37

Gratulować? Czego? Przecież to ścierwo warte jest tyle samo co tapeta na Lockerz z Odysem, jak nie mniej.
Oj pocisnę, pocisnę Big Grin Co do VATU - to przepis z VATEM aby "Vatowana" była każda paczka jest dopiero od 1 stycznia :/ (tak powiedział mi kurier, spoko typek )


RE: Ipod Shuffle Silver 4GB - Leopard - 01-02-2010 22:37

Żarty sobie robią!? Ten iPod kosztuje w sklepie Apple 79$, co w przeliczeniu na PLN daje ok. 220zł...Tyle właśnie kosztuje na allegro, a w Saturnie 350zł. Nawet jak by policzyli te 350zł to już byłoby lepiej Smile. Te 350zł * 0,22 daje ok. 77zł!!! To o 54zł mniej! Gdy poznasz swoją odpowiedź to koniecznie daj znać albo tu, albo na PW Smile. Jestem tym bardzo zainteresowany, gdyż sam owego zamówiłem w sobote Smile.

EDIT.

Już naprawdę niewiedzą jak trzepać na nas kasę. Wydaje im się, żę ludzie są głupi?! To bardzo się mylą!


RE: Ipod Shuffle Silver 4GB - Draker - 01-02-2010 22:39

ok luzik Big Grin, do VATU dochodzi jeszcze 12,50 bodajże "kosztów celnych" ja to interpretuje jako prowizja dla celnika Tongue


RE: Ipod Shuffle Silver 4GB - Leopard - 01-02-2010 22:43

77 + 12,50 = 89,50, więc i tak okradli Cię z 42,50zł. I pewnie jeszcze trafisz na jakąś starą babę, która będzie miała głupie wymówki...

PS.

Niewiem z jakiej ceny liczą, ale jeśli z oficjalnej od Apple to powinieneś zapłacić: ok. 48 + 12,50 = 60,50


RE: Ipod Shuffle Silver 4GB - Draker - 01-02-2010 22:49

Nie trafię na "starą babę, która będzie mieć wymówki" - bo poproszę o kosztorys jak to zostało wyliczone, krok po kroku. Kartę miejską mam, urząd celny jest w Warszawie, zawsze mogą się do nich przejechać.
Lockerz w moim przypadku nie zaniżyło wartości paczki - wpisali 80$. (zawyżyli nawet :o)
Jutro zobaczymy co i jak Big Grin


RE: Ipod Shuffle Silver 4GB - Leopard - 01-02-2010 22:50

Zawyżyć nie zawyżyli Smile. Bo tylę kosztuje Shuffle na apple.com. Życzę powodzenia i przy okazji gratulacje za iPod'a Smile. Czekam na info, a teraz dobranoc.


RE: Ipod Shuffle Silver 4GB - Draker - 01-02-2010 22:53

Na Apple.com kosztuje 79$. Dziękuję i przepraszam za ten lekki spam, ale może to podekscytowanie nagrodą działa tak na mnie Tongue


RE: Ipod Shuffle Silver 4GB - MotorniczyTramwaju - 01-02-2010 22:59

Nie dość, że tyle zbierasz te punkty, masz WIELKIE szczęście, że zdobędziesz nagrodę to jeszcze przyfasolą Ci opłatę. Szkoda czasem gadać :/