Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
nowa gierka ze stajni Donalda :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: nowa gierka ze stajni Donalda :) (/Temat-nowa-gierka-ze-stajni-Donalda-137798)

Strony: 1 2 3


nowa gierka ze stajni Donalda :) - lanpan - 05-09-2016 12:12

Tak jak w temacie nowa gierka ze stajni Donalda. Tym razem o tematyce pokemonowej Smile

Wszystkie zasady tak jak w poprzednich grach.
- max pojemność "skarbca" 320 sat

Plus jeśli chodzi o upgready, to możemy łapać pokemony które zwiększają statystyki naszego zbierania satoshi. W zakładce "UPGRADE" mamy do złapania kilkanaście pokemonów ulepszających nasze statystyki.

Łapiemy je dzięki pokeballom, które dostajemy z bonusów dostępnych na górze pod menu w zakłądce "GAME" w tej chwili dosępny jest tylko bonus "EXPLORE", za który dostaniemy 1 pokeball

Poniżej zdjęcie przedstawiające upgrady

[Obrazek: jrsqg65qo80g_t.jpg]


Z tego co właśnie zauważyłem to nasze pokemony trzeba karmić. I dodatkowo mogą one walczyć, pewnie w trakcie łapania innego pokemona - upgrade. Jeszcze nie wiem gdzie dokładnie można znaleźć to jedzenie ale jak będę wiedział to napiszę. Chyba, że ktoś inny się dowie wcześniej to prosiłbym o informację co i jak Smile


Link do rejestracji (z góry dzięki za rejestrację z refa):


EDIT.
cos nie dziala z reflinkiem ;/ wiec jakby ktoś hciał się zapisać z refa Smile to prosilbym o przepisanie mojego loginu Smile z góry dzięki

Ref: http://cetobeto.com/?ref=lanpan


Non Ref: http://cetobeto.com/


RE: nowa gierka ze stajni Donalda :) - Captain - 05-09-2016 12:33

Mógłbyś opisac dokładniej (może być na PW) na czym ta gra polega, co się tam robi, ile zarabia i czy trzeba coś inwestować?


RE: nowa gierka ze stajni Donalda :) - lanpan - 05-09-2016 12:38

Gra polega na zbieraniu satoshi czyli małych cząstek bitcoina.
Nie musisz nic inwestować.

Od początku jak się zarejestrujesz dostajesz tzw "generator" tutaj jest to pokemon (w tym wypadku pikachu), który generuje Ci określona ilość satoshi i odłada do "skarbca", który ma pojemnosć na początku 320 satoshi i jak się zapełni to już dalej nic się nie zbiera. Więc musisz co jakiś czas zebrać wygenerowane satoshi klikając na "collect".

Dodatkowo jest pożliwość ulepszenia generatora poprzez łapanie innych lepszych pokemonów (zbierają więcej satoshi na minute, mają większy skarbiec itp), żeby złapać pokemona potrzebujesz pokeballa, a te z kolei można dostać (do 3 maksymalnie) za zbieranie satoshi z generatora ( to o czym pisałem wcześniej) lub za bonusy (na samej górze pod menu w zakładce GAME jest bonus explore, tam można dostac +1 pokeball, jednak żeby tam wejść trzeba zarobić najpierw 3tys satoshi)

To chyba tyle, jakby coś bylo niejasne pisz Smile

Edit.

Dowiedziałem się, że jedzenie zbiera się randomowo kiedy zbieramy satoshi ze skarbca Smile


RE: nowa gierka ze stajni Donalda :) - pamk22 - 05-09-2016 15:35

Zapełni miejsce po dawnym Donaldzie Smile

Reflink chyba nie działa, bo miałem puste pole "Ref" przy rejestracji. Nie martw się, wpisałem twój nick Wink


RE: nowa gierka ze stajni Donalda :) - lanpan - 05-09-2016 15:57

dzieki wielkie Smile Mam nadzieje ze dlugo podziala bo wydaje sie byc ciekawym serwisem Smile

i rzeczywiscie cos nie dziala z reflinkiem ;/ wiec jakby ktoś hciał się zapisać z refa Smile to prosilbym o przepisanie mojego loginu Smile z góry dzięki


RE: nowa gierka ze stajni Donalda :) - rachman - 06-09-2016 20:09

Ech tracisz refów, napisz do admina niech naprawi. Nie zauważyłem i poszło bez refa...


RE: nowa gierka ze stajni Donalda :) - lanpan - 08-09-2016 12:50

Nie wiem czy o tym wiecie, ale w zakładce chat można zdobyc 2sat za każdą wysłana wiadomość. Jedyny warunek to taki, że nie można pisać 2 wiadomości pod sobą. Więc ktoś musi nam odpisać Tongue. Polecam sprrawdzić Tongue


RE: nowa gierka ze stajni Donalda :) - rachman - 09-09-2016 07:59

Czat - pamiętać trzeba że nie wolno spamować czy refów wrzucać bo za to nieźle się traci Wink


RE: nowa gierka ze stajni Donalda :) - lanpan - 13-09-2016 22:58

Zbieracie na jakies upgrade? Któe waszym zdaniem są najbardziej opłacalne? Bo ja staram sie dozbierać na ten za 30 balli ale idzie mega ciężko...


Dodatkowo odkryłem coś ciekawego. Nie wiem czy o tym wiecie ale jedzenie które dostajemy w trakcie zbierania satoshi użuwane jest do wykonywania ataków, za każdy taki atak dostajemy 900satoshi. Wystarczy wejść w "lodówkę" nakarmić pokemona do pełna i wtedy pojawia się na tym pasku napis '"ATTACK". Klikamy i dostajemy 900 staków Smile

Powodzenia!


RE: nowa gierka ze stajni Donalda :) - rachman - 14-09-2016 12:25

Tak ataki są możliwe ale trzeba uważać bo nas też mogą atakować.

Refy już działają?