Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W sprawie dostępu do restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: W sprawie dostępu do restocku (/Temat-W-sprawie-dostepu-do-restocku-13779)



W sprawie dostępu do restocku - Monster - 19-09-2010 11:10

Witam!

Jeśli kupiłem The Ultimate Wallpaper Z-LISTER SILVER w dniu 4 września 2010 o godzinie 15:11:00 (to jest polski czas, ale przetłumaczcie na czas amerykański) to czy będę miał wstęp na Z-List + Ultimate Wallpaper = Special Redemption, który odbędzie się Aug. 16 and Sept. 18 @ 11:59 p.m. ?

Pozdrawiam


RE: W sprawie dostępu do restocku - BartuS - 19-09-2010 11:13

Tak. ;]


RE: W sprawie dostępu do restocku - Monster - 19-09-2010 11:17

Z-List + Ultimate Wallpaper = Special Redemption: All Z–Listers who purchased the Ultimate Wallpaper between Aug. 16 and Sept. 18 @ 11:59 p.m. EDT are in. You still have time to get in — check out the Ultimate Wallpaper here.

Na pewno ?

Z-List Redemption Update: We learned that our beloved Z-Listers who had purchased Ultimate Wallpaper could not access the Z-List redemption yesterday due to a code error. We're SO sorry and as a result, next week, we'll have a special Z-List redemption for ALL Z-Listers who have purchased an Ultimate Wallpaper prior to Saturday, September 18 at 11:59 EDT. Thanks again for your patience and partnership with us.

To w końcu nie wiem czy mam dostęp czy nie...


RE: W sprawie dostępu do restocku - BartuS - 19-09-2010 11:23

AUGUST -> SEPTEMBER czyli SIERPIEŃ-> WRZESIEŃ
Czyli MASZ DOSTĘP


RE: W sprawie dostępu do restocku - Monster - 19-09-2010 11:34

O nie zauważyłem że miesiącami się różnia daty :| Dzienki za uwagę Tongue +