Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnowienia vs Stała stawka (sub sms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Odnowienia vs Stała stawka (sub sms) (/Temat-Odnowienia-vs-Stala-stawka-sub-sms-137788)

Strony: 1 2


Odnowienia vs Stała stawka (sub sms) - mateusz2045 - 04-09-2016 23:47

Jak w temacie, co według was sprawdza się lepiej? Zarabiam na leadmore, wszystko fajnie, lead wpada gdy ktoś ma 0 na koncie. Więc nie wiem czy jest sens zmieniać. Jeżeli tak to jakis serwis z odnowieniami?


RE: Odnowienia vs Stała stawka (sub sms) - adik7276 - 04-09-2016 23:52

Zalicza nawet jak ktoś ma puste konto?


RE: Odnowienia vs Stała stawka (sub sms) - Damkofr - 05-09-2016 00:32

Na leadmore zalicza nawet jak ktoś nie ma hajsu na koncie. Przynajmniej tak słyszałem.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Odnowienia vs Stała stawka (sub sms) - mateusz2045 - 05-09-2016 06:35

Nom


RE: Odnowienia vs Stała stawka (sub sms) - adik7276 - 05-09-2016 07:26

Ale to sub sms czy zwykły np za 30 zl?


RE: Odnowienia vs Stała stawka (sub sms) - mateusz2045 - 05-09-2016 07:28

W leadmore masz tylko sub.


RE: Odnowienia vs Stała stawka (sub sms) - qwertybsk - 05-09-2016 07:32

i potem te pustaki są normalnie zliczane czy odejmowane przy wypłacie xd??


RE: Odnowienia vs Stała stawka (sub sms) - lolek95 - 05-09-2016 07:36

Są zaliczane. Jednakże przy dużej ilości fraudów Twoje konto zostaje zbanowane. Smile

Nie polecam igrać z ogniem, a zarabiać uczciwie - nie oszukując "pracodawcy".

Co do pytania: na zwykłych subach masz więcej płacone średnio o ~2PLN więcej niż z odnowieniami za samą aktywacje subskrypcji.

Jednakże po wiadomości zwrotnej, część osób może się wykruszyć. Ale biorąc pod uwagę iż dziennie masz ok. 50 leadów, to bardziej opłacalne jest działać w odnowieniach.


RE: Odnowienia vs Stała stawka (sub sms) - Cromiell - 05-09-2016 10:26

Zależy jaki content. Sam mam zamiar swój sposób przenieść z Premium SMS na Sub SMS z odnowieniami. Jestem ciekaw jak ułoży się budowanie progresji zarobków.


RE: Odnowienia vs Stała stawka (sub sms) - Fastlead.pl - 05-09-2016 10:37

Skoro chcesz spróbować swoich sił w odnowieniach, to zachęcam do przetestowania naszej sieci Smile

Oferujemy zarabianie na odnowieniach - 6,50 za lead z odnowieniami co tydzień oraz 4 PLN za lead z odnowieniami co pięć dni. Ta druga stanowi ewenement w branży - jako jedyni oferujemy subskrypcję z odnowieniami, które naliczane są codziennie, a nie w określone dni tygodnia!

Niedawno wprowadziliśmy również do naszej oferty lead za zapisanie. Już na wstępie otrzymasz 6 zł za leada, a ustawiając drugą subskrypcję dodatkowo zarobisz na odnowieniach. Dzięki takiemu rozwiązaniu konwersja wzrasta nawet o tych kilka procent.

Nie czekaj, już teraz zacznij z nami zarabiać!