Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allegro blokada. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Allegro blokada. (/Temat-Allegro-blokada-137767)



Allegro blokada. - PaulRcootiC - 04-09-2016 17:23

Cześć, jedno moje konto zostało zablokowane, za bycie takim januszem biznesu Jerk2 Czy mogę założyć drugie na te same dane i wystawiać aukcje bez problemowo ?


RE: Allegro blokada. - Norman - 04-09-2016 17:24

Możesz mieć dowolną ilość kont na jedne dane ale jeśli złamałeś regulamin lub masz nieuregulowane rachunki wobec Allegro to bardzo prawdopodobne że na kolejne konto podzieli los tego pierwszego i wyłapiesz bana. Big Grin


RE: Allegro blokada. - PaulRcootiC - 04-09-2016 17:26

(04-09-2016 17:24)Norman napisał(a):  Możesz mieć dowolną ilość kont na jedne dane ale jeśli złamałeś regulamin lub masz nieuregulowane rachunki wobec Allegro to bardzo prawdopodobne że na kolejne konto podzieli los tego pierwszego i wyłapiesz bana. Big Grin

Rachunki zapłaciłem, lecz klient był lekko mówiać mało inteligentny, aktywował grę nie wg. poradnika podanego w aukcji, lecz sam kombinował i zglosił allegro facepalm


RE: Allegro blokada. - Norman - 04-09-2016 17:28

(04-09-2016 17:26)PaulRcootiC napisał(a):  
(04-09-2016 17:24)Norman napisał(a):  Możesz mieć dowolną ilość kont na jedne dane ale jeśli złamałeś regulamin lub masz nieuregulowane rachunki wobec Allegro to bardzo prawdopodobne że na kolejne konto podzieli los tego pierwszego i wyłapiesz bana. Big Grin

Rachunki zapłaciłem, lecz klient był lekko mówiać mało inteligentny, aktywował grę nie wg. poradnika podanego w aukcji, lecz sam kombinował i zglosił allegro facepalm

Najprościej będzie napisać do supportu Allegro, przedstawić im sprawę i powiedzą ci czy możesz liczyć na odblokowanie konta lub na założenie kolejnego. Ich support działa bardzo sprawnie, odpowiadają na pytania i usuwają niesłuszne negatywy bez problemu. Wink